Ev Aksesuarları

Modern Gümüş Tepsi Modelleri

Her evde mutlaka bir tane bulunan ve Türk kahvesinin servisinde olmazsa olmaz olan gümüş tepsi modellerine geçmeden önce nerelerde kullanıldığına da değinmeden geçmeyelim istedik. Duruşu ile ne demek istediğini anlatan nadir ürünlerden biridir gümüş tepsiler.

Söz ve nişan törenlerinde mutlaka en son çıkan modelini görmek mümkündür. Yine aynı ürün kız isteme törenlerinde de kahve servisi için bulunmaktadır.

Gümüş tepsi modellerinin en son çıkanları hakkında bilgilere hala modası geçmemiş olan tamamı gümüş kenarları nakışlı yuvarlak modelden başlayabiliriz.

Yine en modern duruşun sahibi olan kare ayaklı ve bazı kısımları ayna görünümü sergileyen modelidir. Gümüş tepsilerin en hoş modellerinden birisi olan kendiden kabartmalı modeli de kayda değerdir.

Sizler için en güzel gümüş tepsi modellerini bir araya getirdik. Resim galerimizi inceleyerek en moda gümüş tepsiler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Modern Gümüş Tepsi Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir