Ev Dekorasyon Fikirleri

Modern Dubleks Ev Dekorasyon Örneği

Bu yazımızda sizlerle yine bir dubleks ev dekorasyon örneği paylaşacağız. Evimiz oldukça modern çizgiler takip edilerek dekore edilmiş. Eşyalar özenle seçilmiş ve renkler de mükemmel uyumlu kullanılmış.

Salon dekorasyonunda krem renk ve turkuaz tonlarına yer verilmiş. Eşyalar modern ve farklı stillerde tercih edilirken. Minimalist bir düzen takip edilmiş.

Evimizde bizim en çok hoşumuza giden iki şey turkuaz rengi tabureler ve siyah renkli, farklı şekilli sarkıt lambalar oldu. Her iki tamamlayıcı eşyalar ev dekorasyonunu olumlu yönde mükemmel etkilemiş ve dekorasyonu daha güçlü kılmışlar.

Bu mükemmel ev dekorasyon örneğini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Modern Dubleks Ev Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir