Mutfak Dekorasyonu

Modern, Beyaz Mutfak Dekorasyonu

Modern mutfak dekorasyonları genellikle son derece sadedir. Modern dekorasyonda minimalist mobilya olmazsa olmazdır ve temiz havadar bir görüntü vermek istenir. Ama doğru mobilya bulmak  göründüğü kadar kolay değildir. Mağazada beğendiniz modelin evinizde nasıl duracağını iyi düşünmelisiniz.

Sizinle bugün paylaşacağımız mutfak için fazla söylenecek bir söz yok. Bu mutfağı anlatmanın en kolay yolu minimalist demek olacaktır. Dolapları, mutfak tezgahı ve her şey çok temiz ve çok şık görünüyor. Mat görüntü ise mutfakta sadelik görüntüsü veriyor.

Bu mutfak modeli sadece şık değil aynı zamanda oldukça da fonksiyonel. MBasit beyaz dolap kapakları arkasında çok sayıda depolama alanı bulacaksınız. Bu modelin ebatları da küçük olduğu için küçük mutfaklar içinde ideal bir model.

 

 

İşte O Mutfağın Resim Galerisi

 

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Merhaba beğendiğiniz modelin linkini, yukarıdaki iletişim linkinden bize göndermeniz durumunda eğer yurt içi satışı olan bir ürün ise sizi yönlendirebiliriz.
    Saygılar
    Dekor Cenneti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir