Genel Dekorasyon

Minyatür Bahçe Örnekleri

Betonlaşan şehir hayatı içersinde hepimiz bahçelerden, bitkilerden uzak kaldık. Bizler topraklar ile çamurlar ile oynayarak, bahçelere girerek domatesi dalından koparıp sıcak sıcak yiyerek büyümüş bir nesiliz. Fakat yeni nesil toprak, bitki görmeden büyüyorlar.

Bunu gören ağaç dostları, doğa özlemimizi bir nebze olsun azaltmanın bir yolunu bulmuşlar ve harika da olmuş. Üstelik çok da güzel bir hobi minyatür bahçe. Bir arkadaşınıza bunlar yapıp hediye etmek mükemmel bir hediye bence ayrıca evinizin içinde, balkon dekorasyonunda minyatür bahçelerden faydalanarak hem farklı bir hem de güçlü bir dekoratif aksesuardan faydalanmış olursunuz.

Daha önce kendim de yapmayı denediğim fakat yetersiz malzeme dolayısıyla çok bir şeye benzemeyen bir bahçem vardı. Malzeme almak için bekleyip duruyordu ve öylece kenarda unutuldu. Şimdi sizlerle bu yazıyı paylaşırken neler almam gerektiği beynimde yer etti ve en kısa zamanda minyatür bahçemi hayata geçirmeyi başaracağımı umuyorum.

Doğa aşığı olan ben ara ara sizlerle bitkiler ve onlarla dekorasyon hakkında örnekler sunmaktan çok keyif alıyorum ve en kısa zamanda daha fazla örnekler sunmayı diliyorum. Bugün ki örneklerimizi incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Minyatür Bahçe Örnekleri Resim Galerisi

rnrn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir