Ev Dekorasyon Fikirleri

Maskülen ve Lüks Ev dekorasyonu

Bu evimizin alışılmışın biraz dışında dekore edilmiş. Evimizin duvarlarında farklı dokularda dekorasyon uygulanmış. Salon dekorasyonunda genel itibariyle siyah ve tonları kullanılmış. Diğer alanlar da ise toprak tonları kullanılmış.

Yoğun siyahlar kullanılan bu odamızda renkler dengelenmek için açık renkler ve doğal malzemeler kullanılmış. Normalde siyah duvar denilince iç karartıcı, karanlık odalar ilk akla gelen olsa da bu evimiz de her şey o kadar güzel dengelenmiş ki ne iç karartıyor ne de karanlık bir görüntü var. Hatta gayet göz alıcı bir ortam olmuş. İşte bu ev örneğimizde doğru dekorasyonun ne kadar önemli olduğunu bir kez daha görüyoruz.

Evimizin bütün duvarlarında farklı dokular kullanılmış, siyah tüller, ahşap örgüler her duvar ayrı ilginçlikte ve ayrı güzellikte. Aslında evde ki çoğu şey farklı tasarımlara sahip. Örneğin gömme yatak mükemmel bir görsellik sergiliyor.

Evimizi incelemek için resim galerimizi inceleyebilirsiniz.

Maskülen ve Lüks Ev dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir