Ev Dekorasyon Fikirleri

Maskülen Tarzda Farklı Dekorasyonlu Ev Örneği

Bugün sizlerle farklı bir ev dekorasyonunu paylaşacağız. Evimize hızlıca göz attığımızda çok erkeksi bir hava sahip olduğunu görüyoruz.

Genel itibariyle koyu renklerin tercih edildiği evimizde, kırmızı ve sarı gibi renklerle vurgular yapılmış.

Amerikan mutfağa sahip bu evin tasarımını çok ünlü bir mimarlık ofisi yapmış ve duvarlarında tuğla duvar tercih edilirken, kolon ve tavanda da ahşap tercih edilmiş. Aslında evde çok ilginç olan bir çok nokta bulunmakta, mesela, bunlardan bir tanesi yemek masası , çok salaş olan bu masa aslında özel tasarım bir ürün.

Banyo dekorasyonunu incelediğimizde de çok ilginç buluyoruz. Genel itibariyle siyah ve sokak temalı bu banyoyu kullanmak gerçekten cesaret istiyor.

Evimizin ayrıntılı resimlerini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Maskülen Tarzda Farklı Dekorasyonlu Ev Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir