Ev Dekorasyon Fikirleri

Lüks Villa Dekorasyonu

Bugün sizlerle oldukça gösterişli ve lüks ev dekorasyon örneğini paylaşacağız. Evimizde dört yatak odası, beş banyo, bir kaç tane salon ve bir sinema odası bulunmakta.

Bu muhteşem villa dekorasyonunda genel itibariyle nötr renk tonları kullanılırken, bazı alanlarda canlı renklerle vurgulamalar yapılmıştır. Her oda incelendiğinde modern eşyaların tercih edildiği görülmektedir.

Ev dekorasyonunda banyolara ayrıca önem verildiği aşikardır. Her banyo bir birinden farklı karakterler sergilemektedirler.

Ev dekore edilirken, ev sahibi her ayrıntısıyla bire bir ilgilenirken ayrıca iki tane de çok iyi iç mimarla çalışmıştır.

Ev dekorasyonunu ayrıntılı incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Lüks Villa Dekorasyonu Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

3 Yorum

 1. gizli yataklar resim galerisinden soldan sağa 3 yukarıdan aşağıya 3. modeli beğendim tyek kişilik olarak merdiven yandan fiyat ne kadar bursa da mağazanız varmı?

 2. Merhaba,

  Gizli yatak modellerinden sol en üst köşedeki modeli almak isterim.
  Fiyat ve temin süreci ile ilgili bilgi verebilirseniz sevinirim.
  Saygılarımla,
  Çetin

 3. Merhabalar, DekorCenneti ürün tanıtım ve fikir verme amaçlı bir internet sitesidir. Bundan dolayı tavsiyemiz, beğendiğiniz gizli yatak modellerini anlaşabileceğiniz bir mobilya firmasına göstermeniz ve özel üretim yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir