Ev Aksesuarları

Lükens Ayak Sehpa Modelleri

Avangart mobilyalar ile beraber, özellikle son iki yıldır hayatımıza giren lükens kavramı, uzun yıllar favori model olmaya devam edecek. Özellikle lüks ve görkemden hoşlananların tercih ettiği lükens ayak modelleri, avangart mobilyaları daha göz alıcı hale getiriyor.

Yemek odası takımları ve koltuklarda lükens ayak kullanıldığında dekorasyonun devamlılığı için sehpalarda da lükens ayak tercih etmek gerekiyor. Bu modellere de ilgi her geçen gün arttığı için de farklı renklerde, farklı büyüklüklerde ve farklı tarzlarda zigon sehpa modelleri mağazalarda yerlerini alıyorlar.

Lükens ayaklı sehpa modellerinde en çok tercih edilen model ise lake boyalı ürünler oluyor.

Kullanılan malzeme ve satıcı firmaya göre fiyatları değişiklik gösterse de lükens sehpa modelleri 200 – 1000 lira arası fiyatlarla satılıyor.

Sizler için bir araya getirdiğimiz zigon sehpa modellerini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Lükens Ayak Sehpa Modelleri Resim Galerisi

rnrnrn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir