Küçük Sevimli Daire Dekorasyon Örneği

Bugün sizlerle yine 1+1 daire dekorasyon örneği paylaşacağız. Bu evimiz İsveç' te bulunuyor ve bir yatak odası, bir mutfak, bir oturma odası ve bir küçük banyodan oluşuyor.

Aslında evimizin oturma odası ile mutfağı ayrı olmasına rağmen mutfak kapıları çıkartılarak iki alan birleştirilmiş. Evimiz küçük olmasına rağmen mutfağımız oldukça geniş tutulmuş. Mutfak dekorasyonunda masanın olduğu kısımda duvara koyu renkli fayans şerit geçilerek adeta bir tablo etkisi oluşturulmuş.

Oturma odasında bir adet siyah koltuk, beyaz berjer ve beyaz orta sehpa kullanılmış ve bir duvarda siyah duvar kağıdı kullanılarak şık bir ambiyans oluşturulmuş.

Evimizde bu alanların dışında bir de yatak odamız olduğunu söylemiştik. Yatak odamız orta büyüklükte ve genel ev dekorasyonuna uyumlu olarak çoğunlukta beyaz renk tercih edilmiş ve bu alanda beyaz renk kırmızı dolap ile tamamlanmış.

Bu ev dekorasyon örneğimizi ayrıntılı olarak incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Küçük Sevimli Daire Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

 açık mutfak örnekleri
 antre dekorasyonu
 banyo dekorasyon örnekleri
 beyaz mutfak dolapları
 ev dekorasyon fikirleri
 geniş mutfak dekorasyonu
 kırmızı gardrop
 küçük banyo dekorasyonu
 mutfak dekorasyon
 mutfak duvar fayans örneği
 oturma odası dekorasyonu
 oturma odası duvar kağıdı örnekleri

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri


Uyarı: Sitemizde bulunan dekorasyon hakkındaki içerikler sadece bilgilendirme amaçlıdır, dekorasyon ürünlerinin satışı yapılmamaktadır. Bu tarz talepleriniz için dekorasyon firmaları ile iletişime geçiniz.