Ev Dekorasyon Fikirleri

Küçük Fakat Oldukça Lüks Ev Dekorasyon Örneği

Bugün sizlerle paylaşacağımız dairemiz 1+1 ve oldukça küçük bir daire. Bir adet açık mutfak, bir yatak odası ve iki banyo bulunmakta.

Evimize girildiğinde karşımıza hemen oturma odası çıkıyor fakat kolonlar ile alan sınırlaması çok güzel yapılmış. Burası aslında bir amerikan mutfak. Bir adet üçlü koltuk ile oturma alanı oluşturulurken koltuğun arkasında oldukça şık bir mutfak bulunuyor ve bu alanda ayrıca bir de dört kişilik bir yemek masası bulunuyor.

Bu oturma odası- mutfak kısmından bir tane kapı yatak odasına bir diğer kapı da banyoya açılıyor. Yatak odamız da oldukça küçük olmasına rağmen çok şık olarak dekore edilmiş. Evimizin geneli modern olarak dekore edilmiş. Yatak odasında ayrıca küçük bir banyo daha bulunmaktadır.

Her iki banyoda da siyah renk tercih edilmiş ve çok şık dekore edilmiş. Orta banyoda duşa kabinin içerisine resimli fayans uygulanmış ve bu uygulama banyoyu daha şık ve dikkat çekici hale getirmiş.

Bu gösterişli ev dekorasyon örneğini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Küçük Fakat Oldukça Lüks Ev Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir