Genel Dekorasyon

Krem Rengi Duvar Kağıdı Modelleri

Özgün renk ve modelleri sayesinde odalarınıza çok daha farklı bir hava katacak duvar kağıdı modellerinde bu hafta krem rengi duvar kağıdı modelleri ve fiyatlarını inceliyoruz. Ev yenileme projelerinde sık sık karşımıza çıkan duvar kağıtları artık ev dekorasyonunda önemli bir hale geldi. Yeni bir evi sıfırdan dekore edeceğiniz durumda da eski bir evin içerisini dekore edeceğiniz durumda da bu kağıtlar önemli bir konuma sahip oluyor.

Duvar kağıdının kullanım alanları

Duvar kağıdı modelleri sadece ev dekorasyonunda odanın duvarları daha güzel görünsün diye değil aynı zamanda çok daha fonksiyonel amaçlarla da kullanılır. Mesela büyük bir salonunuz varsa bu salonu daha verimli kullanmak istiyorsanız duvar kağıtları kullanarak alanları ayrıştırabilirsiniz. Bunun için aralarda duvar örmeye gerek yok tabiki yapmanız gereken hangi alanların nereye ait olduklarını gösterecek kağıtları aynı yerlerde kullanmak. En sevdiğiniz tasarımcıların boyamalarını ve desenlerini bile bastırabileceğiniz tasarım duvar kağıtları ile odalarınızı birer sanat galerisine dönüştürebilirsiniz. Dilediğiniz renk tonlarında bulabileceğiniz bu kağıtların en çok tercih edileni ise krem rengi ve tonlarıdır. Hemen hemen tüm renk mobilyalara uyum sağlaması ve ferah, aydınlık bir alan yaratması sayesinde krem rengi duvar kağıdı modelleri en çok tercih edilen modellerdir.

Rengine göre duvar kağıdı fiyatları

Yeni sezon ya da trend diyebileceğimiz duvar kağıdı tasarımları diğerlerine göre daha pahalıdır. Aynı zamanda ithal duvar kağıtları da yerel üretim olanlarına nazaran pahalıdır. Ithal duvar kağıtları bir zamanlar en çok tercih edilen aksesuarlardan biriydi. Çünkü bu zamanlarda ülkemizde üretim bu kadar yüksek ve gelişmiş değildi. Yerel üretim stoklarında çeşit ve desen kısıtlı olduğu için ihtal mallar tercih edilirdi. Ancak şimdi bu durum tamamen değişti. Aklınıza gelebilecek tüm tasarım ve modelleri yerel markalarda da bulabilirsiniz. Bu markaların metrekare fiyatları da diğerlerine göre çok daha ucuzdur.

Krem rengi duvar kağıdı modelleri ile dekorasyon

Kendinden desenli, kabartmalı ya da üç boyutlu olsun hiç fark etmez. Krem rengi ve tonlarındaki ev duvar kağıtları dekore etmesi en kolay ev eşyalarıdır. Hem krem rengi duvar kağıtları hakkında hem de tüm duvar kağıtları hakkında daha fazla bilgi almak için modern ev duvar kağıtları yazımıza göz atabilirsiniz.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Aynı şekilde halı örtüsü buradan 3 boyutlu halı örtüsü alıp zemin ile uyumlu yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir