Mutfak Dekorasyonu

Koçtaş Çok Amaçlı Dolap Modelleri ve Fiyatları

Koçtaş çok amaçlı dolap modelleri ve fiyatları hakkında bilgi vereceğimiz yazımızı dikkatle incelemenizi tavsiye ederiz. Koçtaş çok amaçlı mutfak dolap modellerini mutfağınızın her köşesinde kullanabilirsiniz. Koçtaş mutfak dolap modellerini portatif tasarımları sayesinde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Özellikle mutfak dolap alanları yetersiz kalanların ihtiyacını karşılayacak Koçtaş dolap modelleri ile depolama alanı olarak kullanacağınız dolap ihtiyacınızıda karşılamaış olacaksınız. Çok merak ettiğiniz Koçtaş çok amaçlı dolap modellerini incelemeye ne dersiniz?

Koçtaş Çok Amaçlı Dolap Modelleri ve Fiyatları

Koçtaş Dolap Modelleri ve Fiyatları

Çok amaçlı Koçtaş mutfak dolap modeli ile kuru gıdalarınızı ve elektrikli mutfak aletlerinizi saklayabalirsiniz. Koçtaş dolap fiyatı 369 liradır.

Hem ekmek dolabı hem soğan ve pataeslerinizi saklayabileeceğiniz Koçtaş dolap modelini eviniz her köşesinde kullanabilirsiniz. Koçtaş dolap modelinin fiyatı 439 liradır.

Ankastre fırınlar için tasarlanmış Koçtaş dolap modelinin çekmece bölümü çok işinize yarayacaktır. Koçtaş ankastre dolap modelinin fiyatı 339 liradır.

Hem banyolarınızda hem mutfaklarınızda kullanabileceğiniz Koçtaş çok amaçlı dolap fiyatı 300 liradır.

Çok işinize yaacak Koçtaş dolap modeli ile mutfağınızın dolap ihtiyacının büyük kısmını tamamlayabilirsiniz.

Düzenli mutfak tasarımları için kullanabileeğiniz Koçtaş dolap modeli sadece 319 liradır.

Mutfağınızda balkonunuzda kullanabileceğiniz Koçtaş dolap modelinin fiyatı 179 liradır.

Mikro dalganız yada fırınınız için mükemmel tasarıma sahip olan Koçtaş dolap modelini çok beğeneceksiniz. Modelin fiyatı 249 liradır.

Konserveleriniz ve kuru gıdalarınız için tasarlanmış Koçtaş dolap modelinin fiyatı 329 liradır.

Tüm mutfak duvarlarınıza şıklık katacak Koçtaş dolap modelinin fiyatı 289 liradır.

Bol raflı evinizn her köşesinde kullanılabilecek özelliğe sahip Koçtaş dolap modeli 349 liradır.

Hem dekoratif hem işlecsel Koçtaş dolap modeli 349 liradır.

 

 

 

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir