Genel Dekorasyon

Katlanabilir Dekorasyon Ürünleri

SİZDE EVİNİZDE FARK YARATMAK İSTİYORSANIZ

Evlerimiz ruh halimizi, kişiliğimizi yansıtan en önemli mekanlar… Kimimiz evlerimizi saraydan bir odaya çevirirken, kimimiz aynı rahatlığı iki sandalyede veya yere attığı bir şilte de yakalayabiliyor. Her ne kadar ev ve eşya tercihlerimizde aileden gelen alışkanlıklarımız büyük rol oynasa da son yıllarda şehir hayatında iş-ev arasında; evde geçen dakikaların azalması bizleri şık görünümünün yanı sıra evde geçirdiğimiz zaman diliminde konforu sağlaması ve kullanımının pratik olması arayışına yöneltiyor. Biz de kullanımı pratik, en güzel mobilya tasarımlarını sizler için bir araya getirdik.

TOPLANABİLİR MUTFAK MASASIYLA DERLİ TOPLU

Birbirini tamamlayan geometrik şekiller olarak dizayn edilen masa ve karşılıklı dört kişinin sığabileceği ahşap mobilya masa koltuk takımını dilediğiniz renk koltuk minderleri ile kombinleyebilirsiniz. Mutfakta sınırlı yeri olanlar için kullanılmadığı zamanlarda sadece masa olarak oldukça az bir yer kaplaması ve şık görünümü ürünü tercih edilebilir kılıyor.

ÇOK AMAÇLI ORTA SEHPA BİR SEHPA’DAN DAHA FAZLASI

Zaman zaman dizüstü bilgisayarınızda çalışmak, ortada kalan dergi ve gazeteleri bir yerde toplamak ama aynı zamanda elinizi uzatabileceğiniz yakınlıkta olsun diyenlerdenseniz ve üstelik tüm bunların dışında ihtiyacınız olan şey sadece bir orta sehpa ise işte bu ürün tam size göre!

TOPLANABİLİR YATAK- RAF- KOLTUK ÜNİTESİYLE DAHA FAZLA YER SİZE KALSIN

Eğer stüdyo tipi bir daire de yaşıyor yatma ve oturma koşullarını bir arada daha işlevsel ve daha şık bir şekilde planlamak istiyorsanız açıldığında yatak, kapalı olduğunda raflı duvar ünitesi ve koltuk olarak hizmetinizde olacak olan mobilya sizin için güzel bir alternatif olabilir. Ayrıca hem yatak için ayrı bir yer, hem koltuk için ayrı bir yere ihtiyacınız olmaması çocuk odasındaki kalabalığa çözüm arayanlar için de güzel bir dekorasyon önerisi olarak değerlendirilebilir.

DÖNDÜR YATAK- DÖNDÜR KOLTUK

Eğer tercihlerinizi alışılmışın dışında kullanan biriyseniz geleneksel yatak şekline alternatif daire modelindeki yatağı oturma odanızda karşılıklı oturma grubu şeklinde de kullanabilirsiniz. Bu modeli kısıtlı yer durumunda hem yatak, hem koltuk olarak kullanabileceğiniz gibi dilerseniz sadece sürpriz yatılı misafirleriniz için değerlendirmeniz de mümkün…

Birbirinden güzel mobilya ve dekorasyon fikirlerinden evinize ve ihtiyaçlarınıza göre olanını bulabilmeniz dileğiyle…

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. ev dekorasyonu konusunda fikirlere ihtiyacımız olduğu doğru kendi başımıza karar veremiyoruz , çünkü çok fazla seçenek var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir