Mutfak Dekorasyonu

İkea Beyaz Mutfak Modelleri

Bazı renkler zamandan ve mekandan bağımsız olarak güncel kalmaya devam eder. Hiç bir zaman modası geçmez asla demode olmaz. Siyah ve lacivert renk tonları kıyafet sektöründe nasıl modası geçmeyen, zamandan bağımsız renk tonları ise aynı şekilde beyaz da ev eşyası konusunda asla modası geçmeyen renklerden bir tanesidir. Her gün farklı bir marka ve tarzda mutfak incelemeleri yapıyoruz. Bugün mutfak incelememize ikea beyaz mutfak modelleri ile devam ediyoruz.

Ikea markası, ülkemiz piyasasına girdiğinden bu yana oldukça sevilmiş oldukça ilgi görmüştür. O nordik kültürünü yansıtan biraz mesafeli ama son derece kullanışlı mobilya tasarımları ile bir çoğunun vazgeçilmez markalarından biri olmuştur. Ikea mobilyalarının tüm evde kullanılması gibi bir özelliği vardır. Yani eğer siz mutfağınızı ikea olarak seçiyorsanız muhtemelen evin geri kalan kısmını da ikea mobilyaları ile döşeyeceksiniz demektir. Biz bu yazımızda sadece ikea mutfaklarından onların da beyaz olanlarından bahsedeceğiz.

Modası geçmeyen renk beyaz dedik, ancak tabi bu moda evin her odası için geçerli değil. Mesela bundan bir on yıl on beş yıl öncesine kadar beyaz renk yatak odasında da en çok sevilen renk tonu idi. Ancak zaman içerisinde değişen trendler beyazın yatak odasındaki hakimiyetini sona erdirdi. Oturma odası ya da salonlarda da beyaz gibi krem rengi gibi renkler geri plana atıldı. Şimdi daha koyu, gri gibi havalı renkler moda. Ancak beyaz, mutfaklarımızı parlak ve ferah bir hale getiren renk tonu olarak mutfaklardaki yerini her daim korudu. En çok tercih edilen ikea mutfak modellerine baktığmızda da ikea beyaz mutfak modelleri açık ara önde görünüyor. Iskandinav dekorasyon ekolünü evlerimize taşıyan marka, beyaz ile gri renk tonlarının ön planda tutulduğu tasarımları ile dikkat çeker. Isterseniz klasik tarzda isterseniz son derece modern tarzda mutfak modellerini bu renklerde bulabilirsiniz. Dar ve uzun mutfakları olanlar için l tipi mutfaklar, geniş bir mutfağı olanlar  için de ada tipi dediğimiz geniş mutfak modelleri koleksiyonlar içerisinde yer alır.

Galerimizde çok çeşitli ikea beyaz mutfak modelleri örneklerini görebilirsiniz.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir