Ev Aksesuarları

Farklı Tasarım Orta Sehpa Modelleri

Orta sehpalar her zaman hem dekoratif hem de çok kullanışlı ürünlerdir. Küçük evlerde dahi gördüğümüz orta sehpalar dekorasyon boşluklarını tamamlarken,kahvemizi, çayımızı üzerine koyarak rahat hareket etmiş oluruz.

 

Ahşap, taş, cam, plastik, seramik v.b. gibi bir  çok maddeden üretilen orta sehpalar, klasik ve modern tarzda binlerce çeşide sahipler.  Orta sehpalar, dekorasyonunuzun tamamlayıcı ögesi olması nedeniyle odanızın genel dekorasyonunun tamamlayıcı olması zorundalar.

 

Bizim en çok beğendiğimiz modeller arasında olan şömineli orta sehpalar, bu yılda oldukça tercih edilecek modellerden olacağa benziyor. Isıya dayanıklı özel malzemelerden üretilen bu sehpalar, odanızı ısıtacaklar. Özellikle modern dekorasyona çok uygun olan bu model, gören herkesi kendine hayran bırakacak gibi görünüyor.

 

Diğer şömineli sehpaları ve özel tasarım diğer sehpa modellerini görmek için galerimizi gezebilirsiniz.

 

 

Orta Sehpa Modelleri Resim Galerisi

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir