Mutfak Dekorasyonu

Evim Şahanenin Yaptığı Mutfak Modelleri

Uzun yıllardır televizyonda ev dekorasyonu programları izliyoruz. Çeşitli mobilya ya da yapı malzemesi sponsorluğunda yapılan bu programlardan son zamanlarda en beğenileni evim şahane programı. Modern zamanın en iyi mimarlarından olan Selim Yuhay’ın fikirleri doğrultusunda yapılan evim şahane mutfak dekorasyonu örnekleri herkesin kendi evinde isteyeceği türden. Neden mi? Bunun için bir çok sebep var.

Selim beyin mutfak tasarımları her ailenin kullanabileceği tasarımlardan. Çok üstten bakan ve lüks bir görünümü yokken aynı zamanda kullanışlı ve ekonomik. Tabi, onlar programda bu mutfakları ücretsiz bir şekilde yapıyorlar. Ancak bizler de bu mutfakların aynısını kendi evlerimizde çok yüksek olmayan bütçelerle yaptırabiliriz. Ev dekorasyonu mutfak modelleri her sene değiştiği için mutfağa çok fazla para harcamamak belki de en iyisi. Beş on yılda bir yenilemek isteyenler bu şekilde daha ekonomik ve kısa ömürlü mutfak modellerini tercih edebilir.

Evim şahane amerikan mutfak salon olarak geçen açık mutfak modellerinde de tasarım uygulamaları yapmıştır. Modern zamanların küçük evlerinde oldukça yaygın bir kullanım olan amerikan mutfaklar artık lüksten ziyade zorunluluk haline geldi. Galerimizde evim şahane amerikan mutfak modelleri dahil, mutfak kapaklarının dahi detaylıca incelendiği fotoğrafları görebilirsiniz. Bu modelleri inceledikten sonra mutfaklarınızı yenilemek isteyeceğinize eminiz.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir