Genel Dekorasyon

Ev Dekorasyonunda Yağlı Boya Tablolar

Biz Türkler yapı gereği ev, ev eşyaları ve kullanılan dekoratif modelleri batı ülkelerine göre daha çok önem veririz.

Ev dekorasyonlarında genelde göz alıcı dikkat çeken ve kimsede olmayan modeller seçilir. Seçilen modeller rengarenk mumlar, şamdanlar, tablolar, çerçevelerdir. Bu seçilenlerin içinde en çok özel tablo seçimleridir. Tablo seçimleri aslında insanların iç dünyasını yansıtır. Kasvetli boğucu tablolar yerine genelde doğaya ait tablolar yada insan figürlerinin yer aldığı tablolar daha çok insanı rahatlatır. Bazı tablolar insanları hipnoz niteliğinde etkileyecek şekilde dikkat çekicidir. Bakıldığı an insanı uzak hayallere götürebilir. Gerçekten bir evin odasına en çok yakışan dekor eşyası el emeğiyle yapılan yağlı boya tablolarıdır. Ressamın kendi duygularını o tabloya döktüğünde bu şekilde şahit olabiliriz.

Evinizin için kullanılacak dekoratif eşya seçimlerinde mutlaka bir odanızın duvarına yağlı boya tablosu kullanmalısınız. Eminim pişman olmayacağınız bir tercih olacaktır.

Yağlı boya tablolarını incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Yağlı Boya Tablo Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir