Ev Dekorasyon Fikirleri

Ev Dekorasyonunda Mürdüm Rengi Kullanımı

HUZURUN RENGİ MURDÜM

Ev dekorasyonunda başarılı bir sonuç elde edilmek istendiğinde dikkat edilmesi gereken hususlardan bir tanesi evde kullanılacak olan boyanın rengidir.

Dekore edilecek alanın genişliği de dikkate alınarak bahar renklerinden hoşlananlar için mürdüm renginin tonları önerilebilir. Eğer dekore edeceğiniz alanlar geniş ise mürdümün koyu renklerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bu durumun aksi halinde ise yine dar alanlarda mürdümün çok daha açık tonları kullanılmalıdır. Bir nevi bahar rengi olan mürdüm rengi son üç yıldır üretilen bahar renklerinde mobilyalar yine mürdümün her tonu ile rahatlıkla kullanılabilir.

Yatak odalarında huzurlu bir ortam isteyeler için mürdümün açık tondaki renkleri önerilebilir. Oturma odasında açık tonlarda mobilya kullananlar için ise mürdümün orta koyulukta üretilmiş boyaları kullanılabilir.

Sizler için mürdüm rengi ile dekore edilen farklı alanları resim galerimizde bir  araya getirdik. Galerimizi ziyaret ederek örnek dekorasyonlardan ilham alabilirsiniz.

Mürdüm rengi Dekorasyon Resim Galerisi

rnrn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir