Ev Dekorasyon Fikirleri

Ev Dekorasyon Örnekleri

Ev dekorasyon fikirleri arasında bu senenin enleri arasında sadelik ön planda gözüküyor.

Duvarlardaki kolon ve kirişlerin yanında küçük çıkıntılar oluşturarak niş elde edilmesi sağlanır. Nişler ya üç boyutlu paneller ile ya da taş görünümlü desenler ile döşenir. Işık helezonunun uyumuna göre renk cümbüşü oluşturulur.

Renkli bir hava oluşturulan nişler ile uyumlu duvar ambiyansını tavandan oluşturulacak spot ışık desteği ile hareketlilik sağlanabilir. Bu ev dekorasyon örnekleri niş üzerine moda olmasına delildir.

Oturma odanızın duvarlarını aynı tonun uyumunu sağlayacak ve görsellik katacak renkler ile boyaya bilirsiniz. Bu sayede hoş bir hava sağlayabilirsiniz. 

Duvarların üç boyutlu paneller ile hareketlendirilmesi bu senenin en aranan ve tercih edilen dekorasyon aracı oldu. Çiçek desen ve motifler ile hareketlendirilen odalarda, eşyalar ile sağladığı bütünlük fark yaratacaktır.

Bu senenin en revaçta tercih edilen dekorasyonu, taş görünümlü olanıdır. Doğal görünümün en çok tercih edildiği bu yıl, doğallık ön plana çıktı.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir