Geri Dönüşüm Fikirleri

Eski Merdivenler İle Dekoratif Raf Yapımı

Bugün yeni bir geri dönüşüm fikri ile karşınızdayız. Bugün eski merdivenlerden dekoratif raf yapacağız. Evinde merdiven olmayan yoktur her halde. Kendi evinizde yoksa bile eşinizin dostunuzun kullanmadığı kenarda kalmış merdivenleri muhakkak vardır.

İster üç adet merdiven ile isterseniz iki adet merdiven ile ya da tek bir merdivenle mükemmel dekoratif raf ya da dekoratif kitaplık sahibi olabilirsiniz. Hem de çok küçük bütçe ayırarak.

Bizi takip eden okuyucularımız bilirler, en sevdiğimiz dekorasyon yöntemi geri dönüşümle dekorasyon. Biraz boya, bir kaç tahta parçası ve eski merdivenle neler yapabileceğinizi görmek için resim galerimizi ziyaret ediniz.

 

 

 

Eski Merdivenler İle Dekoratif Raf Yapımı Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir