Ev Aksesuarları

Enza Home Tv Ünitesi Modelleri ve Fiyatları

Bir Yataş markası olan Enza Home , diğer koleksiyonlarında olduğu gibi tv ünitesi koleksiyonunda da şıklıktan, zerafetten ve kaliteden ödün vermiyor.

Daha önce Enza Mobilya ‘nın farklı ürünlerini sizlere sunmuştuk. Bugün de Enza Mobilya 2014 tv ünitesi modellerini sizlere sunacağız.

Bizim favori ürünümüz yine Enza Mobilya ürünlerinden Zen tv ünitesi. Farklı ve modern tasarımı, dekoratif kitaplığı evlerinize olağan üstü görsellik katacaktır. Özellikle modern ev dekorasyonuna uygun olan bu model, Oturma odalarında rahatlıkla kullanılabilir.

Enza Home tv ünitesi modellerini ayrı ayrı incelediğimizde her ebatta, her zevke göre, kitaplıklı, dolaplı, çekmeceli gibi farklı farklı tasarımlara imza attığını görüyoruz. Ayrıca Enza Mobilya tv ünitelerinde 545 liradan başlayıp, 2.495 Tl kadar her bütçeye göre ürün sunuyor.

Enza Mobilya Tv ünitelerini incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Enza Home Tv Ünitesi Modelleri ve Fiyatları Resim Galerisi

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir