Genel Dekorasyon

En Yeni Gergi Tavan Modelleri

 

Gergi tavan modelleri birbirinden farklı deseni içerisine alan ve malzemenin ısıtma işlemi sayesinde çeşitli kalıplara dönüşebilmekte ve değişik renklere sahip olabilen tavan dekorasyon tekniğidir.

Ev dekorasyonu konusunda sıklıkla tercih edilmekte olan tavan modelleri, farklı desenleri ile kişilerin beğenisine sunulmaktadır. Evlerinizin tavan kısımlarında kullanabileceğiniz gibi iş ortamlarınızı farklılaştırmak için de tercih edebilirsiniz.

Gergi tavan sistemleri kolay bir şekilde isteğe göre değişiklik yapapılabilecek özelliğe sahiptir. Sahip olduğunuz tavanın ebatlarına uygun olarak forma girebilmektedir. Şık bir ev dekorasyonu için sizlerde bu özel modelleri tercih edebilirsiniz.

 Son günlerde en şık karşılaştığımız transparan gergi tavan modelleri, özellikle yatak odası tavanlarında yaygın olarak tercih ediliyor. Özel bir ışık efektüyle zenginleştirilen modeller, özellikle geceleri büyüleyici bir tavan görüntüsüne neden olabilmektedir.

Gergi tavan imalatı konusunda sizler için akla hayale gelmeyecek seçenek bir arada sunulmaktadır. Modellerin farklılaşması gergi tavan fiyatlarındaki değişimi de etkilemektedir. Özellikle tercih ettiğiniz alanın genişliğine göre fiyat konusunda artış yada azalma durumu meydana gelebilmektedir.

Siz değerli takipçilerimiz için en yeni gergi tavanlar neler araştırdık ve favori modelleri aşağıdaki foto galerimiz üzerinde yer verdik.

 Modellere göz atabilir ve ev dekorasyonu konusunda sizlerde gergi tavan salon  seçeneklerinden birini kendi yaşam alanlarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir