Yatak Odası Dekorasyonu

En Modern 20 Yatak Odası Gardrop Modeli

Modern zamanların yoğun iş temposunda biraz da olsa dinlenmeye çalıştığımız sevgili yatak odaları. Bu odalardaki tüm eşyaların hayatımızı kolaylaştıran, bizi dinlemek için geldiğimiz odamızda hazır ve nazır bekleyen eşyalar olması gerekiyor. Modern yatak odası takımları en az eşya ile en fazla ihtiyaca cevap vermeye çalışıyor. Modern gardrop tasarımları da size hareket edecek alan bırakırken ortalıktaki bütün dağınıklığı kaldırmak istiyor. Iç açan renkleri ile odaya ahenk katan yatak odası dolapları, yataktan sonra bu oda dekorasyonundaki en önemli parça.

Küçük yatak odaları için gömme gardroplar

Duvarın devamı gibi görünen, sadece kapağı açıldığında gardrop olduğu anlaşılan dolaplar küçük odaların dar alanlarına mükemmel uyum sağlar. Ev yapılırken tasarlanabileceği gibi sonradan da yapılabilir. Oda içerisindeki iki sütun arasına hazır bir dolap ya da yatak sığdırmak çok zordur. Ancak bu iki sütun arasına kendiniz gömme bir dolap yaptırıp bu alanı en verimli şekilde kullanabilirsiniz. Modern akıllı depolama alanlarının başında gömme dolaplar gelir. Dingin ve sade bir yatak odası dekorasyonu için beyaz renk tonlarında yatak takımları ile duvarın renginde gömme dolap uygundur. Yatak odası duvarlarının ve aynı zamanda mobilyalarının açık renk tonlarında, doğal renklere yakın yeşil, sarı ve mavi tonlarında olması uyuduğunuz odanın daha huzurlu ve sakin olmasını sağlar.

Camlı dolaplar, Yatak odasının toparlayıcıları, raflar

Yatak odası karmaşasını ortadan kaldırmanın en kolay ve kullanışlı yollarından biri de raflar ve çekmecelerdir. Raflar, sürekli ihtiyacımız olan düzenli kullandığımız eşyalar için uygunken çekmeceler daha çok iç çamaşırı, çorap gibi toz olmasını istemediğimiz üzerinin örtülü olması gereken daha özel eşyalarımız için uygundur. Modern gardrop tasarımlarında dolap kapaklarının içerisinde özel raflar ve çekmeceler de yer alır. Komodinlerin, şifonyerlerin dışında dolapların içerisinde de çekmece bulunması konfor sağlar. Mutfak ve yatak odasında en çok ihtiyaç duyulan şey dolaptır. Ikisinde de bol bol eşya vardır ve bunları toplayıp düzenlemek çok zordur. Gardrop modelleri hakkında daha fazla bilgi için modern yatak odası dolap modelleri yazımızdan ilham alabilirsiniz.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir