En Farklı Banyo Kalorifer Peteği Tasarımları

Modern teknoloji sayesinde uzun yıllardır kullanmış olduğumuz bir çok şey ortadan kalktı. Onların yerine daha minimal, daha kullanışlı, daha pratik tasarımlar geldi. Isıtma sistemlerinin temelden değiştiği şu zamanlarda kalorifer kullanımın ısrarlı bir şekilde devam ettiğini görüyoruz. Hani derler ya bazı alışkanlıklar asla değişmez diye, bu da onlardan bir tanesi. Kalorifer, klima gibi farklı ısıtma yöntemlerine göre çok daha sağlıklı olduğu için hala kullanılmaya devam ediyor. Ancak, yenilikçi ve modern tasarımcılar tabi ki kaloriflerleri de modern zamanlara uyumlu hale getiriyorlar.

En farklı banyo kalorifer peteği tasarımları şimdiki evlerin banyolarını süslemeye başlıyor. Kısa bir süre öncesine kadar ülkemizde bu kalorifer peteklerinin örneklerini bulmak imkansızdı. Hızlı bir şekilde bizim ülkemizde de satılmaya başladı. Yeni yapılan bir çok evde bu tarz modern kalorifer peteği görmek mümkün hale geldi.

Banyo kalorifer peteği tasarımları ne özellikler taşıyor? Eskilerinden ne farkı var? Sadece görünüm olarak mı farklı yoksa fonksiyonel olarak da farklılık gösteriyor mu? Fiyat performans bakımından hangileri daha verimli hangileri daha verimsiz? Yeni nesil kalorifer peteği tasarımlarını gören herkesin aklında aynı soru var.

Çünkü klasik peteklerden farklı olan bu tasarımların doğal olarak fiyatları da farklı. Bizim ülkemizde yeni yeni kabul görmeye başlamış olsa da tasarıma para vermek diye bir kavram vardır. Yani bir ürün sizin için o değeri etmese bile tasarım olduğu için o değere satılıyor olabilir. Bu kalorifer peteği tasarımlarında da aynı durum söz konusudur. Sizin için çok basit görünüyor olsa bile tasarım ürün olduğu için normalin iki katı fiyatına satılıyor olabilir. Burada seçim yapmak size kalıyor.

Farklı banyo kalorifer peteği tasarımlarını teknik açıdan incelediğimizde bir kaç şey söyleyebiliriz. Yeni nesil petek tasarımları diğerlerine göre çok daha az yer kaplar. Daha minimaldir. Bu şekilde az yer kaplamalarına rağmen diğerlerinden daha fazla ısıtırlar. Çünkü petek içerisindeki kanallar gelişmiştir. Gelişen bu kanallar sayesinde tüm su her yere ulaşır, daha hızlı ısınıp daha geç soğur. Isıdan tasarruf yapar.

ahsap-banyo-kalorifer-petegi-tasarimlari
banyo-kalorifer-petegi-tasarimlari
cok-modern-banyo-kalorifer-petegi-tasarimlari
cok-sade-banyo-kalorifer-petegi-tasarimlari
degisik-banyo-kalorifer-petegi-tasarimlari
desenli-banyo-kalorifer-petegi-tasarimlari
en-farkli-banyo-kalorifer-petegi-tasarimlari
en-modern-banyo-kalorifer-petegi-tasarimlari
en-sade-banyo-kalorifer-petegi-tasarimlari
en-sik-banyo-kalorifer-petegi-tasarimlari
farkli-banyo-kalorifer-petegi-tasarimlari
havali-banyo-kalorifer-petegi-tasarimlari
klasik-banyo-kalorifer-petegi-tasarimlari
minimal-banyo-kalorifer-petegi-tasarimlari
modern-banyo-kalorifer-petegi-tasarimlari
ozel-banyo-kalorifer-petegi-tasarimlari
renkli-banyo-kalorifer-petegi-tasarimlari
sade-banyo-kalorifer-petegi-tasarimlari
sik-banyo-kalorifer-petegi-tasarimlari
trend-banyo-kalorifer-petegi-tasarimlari

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri