Ev Aksesuarları

Ekonomik Yemek Takımları

Sevdikleriniz ile en güzel akşam yemekleri için en güzel yemek takımlarını bir araya getiriyoruz. Yeni sezonda bir çok marka koleksiyonları içinde ekonomik yemek takımları modelleri yer alıyor. Özellikle geçen sezonda üretilmiş tasarımlar yeni sezon tasarımları çıktıktan sonra, sezon fiyatlarının çok daha altında satışa sunuluyor. Doğanın en güzel renklerini evlerinize taşıyan çiçekli porselen yemek takımları işmeli ve kabartmalı modellere göre çok daha uygun fiyatlarla alıcı buluyor.

Gündelik kullanım için yemek takımlarının yanında bir de misafir yemek takımları vardır. Her evde bulunan bu gündelik takımları mümkün olduğunca uygun fiyatlı olanlarından almak gerekir. Altı kişilik yemek takımlarının yanında on iki kişilik olanları doğal olarak daha yüksek fiyatlara sahiptir. Ayrıca desenlerinin ve renklerinin yanında porselen ya da seramik olması gibi özellikler de yemek takımlarının fiyatlarını belirler.

50-100 türk lirasından başlayıp bir kaç bin türk lirasına kadar yükselebilen yemek takımları, popüler marka ve modelleri ile bilinir. Yerli üretim porselenler çok fazla reklam çalışması yapmadığı için bilinmez ancak en az bilinen markalar kadar kalitelidir. Eğer benim için marka değil kalitesi önemli diyorsanız bu ekonomik yemek takımlarını tercih edebilirsiniz. Bu yemek takımlarının sayı ve çeşitleri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz 24 parça yemek takımı modelleri yazımıza göz atabilirsiniz. Orada daha fazla çeşit ve model de görebilirsiniz.

Kalabalık ailelere 12 kişilik yemek takımı modelleri

Takım içerisindeki parça adedi arttıkça doğal olarak fiyat artışı da olur. Ancak kişi sayısı artmış olsa da parça sayısı olan takımlar da mevcuttur. Mesela pasta ve tatlı tabağı olmayan ya da bunlardan biri içinde olmayan farklı koleksiyonlar da bulabilirsiniz. Yemek takımı almaya kadar vermeden önce tasarımları, renkleri ve modelleri konusunun dışında bir de tüm parçalara ihtiyacınız olup olmadığına karar vermek gerekir. Mesela içerisindeki fincan takımını istemeyip kendiniz farklı bir modelde fincan takımı almak isteyebilirsiniz. Siz en iyisi bunlara karar vermeden önce bizim sizler için hazırladığımız yemek takımı modellerine bir göz atın. Ardından nelere ihtiyacınız olup olmadığına daha kolay karar verebilirsiniz.

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir