Ev Dekorasyon Fikirleri

Dünyanın En İyi 20+ Ev Dekorasyon Örnekleri ve Modelleri

Harika diyebileceğimiz görünce hayran kalacağınız dünyanın en iyi ev dekorsayon modellerini sizler için inceledik, ince eleyip sık dokuduk ve hayran kalacağınız örnekleri sizlere sunmaya çalıştık.

Yaşadığımız alanı düzenleme ve dekore etmenin bir çok avantajını günlük hayatta elbette yaşıyoruz fakat bazen öyle dekorasyon örnekleri görüyoruz ki hayranlık duyuyoruz adeta işte bu modeller hayran kalacağınız cinsten. İtalyanların dekorsayon konusunda kendilerini ne kadar geliştirdiğini sanırım söylememize gerek yoktur ve sadece dekorsayon demek haksızlık olur tasarım ve çizim konusunda resmen çığır açmış durumdalar ve sizlere sunduğumuz en güzel ev tasarımlarının çoğu italyan mimarlar tarafından çizilmiştir.

Ayrıca paylaştığımız  ev dekorsayon modellerinde aksesuarların etkisi oldukça büyüktür aksesuar modellerine baktığımız zaman evi dekore etmenin temel taşı olduğunu anlamak güç değildir.

Harika Ev Tasarımlarını göreceğiniz hemen kendi evinize uygulamak isteyeceğiniz veya ilham alacağınız örnekler aşağıda sıralanmıştır.

 

Renk Oranı ile Harika bir Dekorasyon

Harika renk uyumu ile baktıkça hayran duyacağınız ve aksesuar modellerini incelediğiniz zaman ise nasıl bir kombin yaptığını göreceğiniz muhteşem ev dekorsayonu diyebiliriz, sizde görseli inceleyerek kendinize harika tasarımlar üretebilirsiniz.

Salıncak ile Harika Dekorsayon Fikirleri

Görselimizde çok şık bir salıncak kullanılarak ve aksesuarlar ile desteklenerek lüx bir ev dekorsayonu görünümü kazandırılmıştır, fakat ışıl uyumundan bahsetmek istiyorum. Evin eşyaları ve parçalarını tamamlayan unsur ışık olmuştur.

Muhteşem Ferahlıkta Ev Dekorsayon Fikri

Paylaştığımız görselde beyaz ve kahve tonları mükemmel bir uyum içinde kullanılmış ayrıca aksesuar olarak bitki ve çiçeklerden destek alınmış yeşil-beyaz kombini hayran kalınacak gibi.

Görünce Hayran Kalacağınız En Harika Ev Dekorsayon Fikirleri

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir