Ev Aksesuarları

Çok Parçalı Kanvas Tablo Modelleri

MODERN VE ZEKİCE

Yaşam alanlarında bulunan boş duvarları doldurmanın en pratik yoludur tablolar. Hem dekoratif hem de sıcacık bir görünüm veren tabloların modelleri de vardır.

Tablo modelleri arasında bir tanesi var ki gerçekten zekice bir tasarım. Bahsi geçen tablo tabi ki parçalı kanvas tablodur. Bir tanesi kocaman bir duvarı kaplar ve o duvar artık sadece bir betondan ibaret olmaz.

Son zamanlarda çıkan harika manzara resimleri sayesinde evlere hiç görülmemiş beklide görülmeyecek olan mekânların resimleri yansır.

Modern bir havası olan kanvas tablolar da çok sayıda resim bulunmaktadır. Kimi zaman bir saatin üzerinde İstanbullu görebilirsiniz, kimi zaman ise Eiffel kulesini. Her haluklarda bu tablolar görülmeye değerler.

 

Çok Parçalı Kanvas Tablo Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir