Bebek ve Çocuk Odası Dekorasyonu

Çocuk Odaları İçin Duvar Kağıdı Modelleri

Çocuğunuzun odasında değişiklik yapmanın en kolay yolu duvar kağıdı uygulamalarıdır. Çocuk odasının geneliyle uyumlu, renkli, neşeli duvar kağıtlarıyla çocuğunuzun odasında güzel değişiklikler yakalayabilirsiniz.

çiçek desenli çocuk odası

 

çocuklar için hayvan desenli duvar kağıdı

Ayrıca duvar kağıtları sadece odanın görümünü değiştirmekle kalmaz, çocuğunuzun hayal gücünü de geliştirmede katkı sağlar. Açıklayıcı hayvan figürleri, geometrik desenler, uçaklar,  yunuslar gibi şekillerle çocuklarınız hayal dünyasına dalacaktır.

çok güzel şeritli mavi beyaz çocuk odası

Bu duvarlarda ki duvar kağıtları çocukların büyüyeceği göz önüne alınarak uygulanmış. Şeritler her yaşta kullanacağı bir uygulama iken aradaki şeritler çocuklara göre, ilerleyen dönemlerde çocuğunuz büyüdüğünde sadece ortadaki şerit çıkartılarak yerine başka bir şerit uygulanabilir

Dolphin stii mavi beyaz çocuk odası

 

en güzel yeşil kız çocuk odası

 

en yeni renkli çocuk odası

 

green-white-play-room-665x542

 

hayvan desenli duvar kağıtı çocuk odası

Hangi duvarlara kağıt uygulatacağınızı belirledikten sonra diğer duvarlara çocuğunuzun zevkine uygun ve duvar kağıdınız ile uyumlu bir renkle boyamayı unutmayınız.

mavi beyaz çocuk odası

 

noktalı pembe çocuk odası

 

pembe beyaz kız çocuk odası

 

pembe çocuk odası

 

yeşil beyaz çocuk odası

 

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir