Mutfak Dekorasyonu

Çanakkale Mutfak Seramik Modelleri

Mutfakların makyajı olarakta bilinen, mutfak dolaplarının şıklığını tamamlayıp tabanlara ışıltı katan fayansların kullanışını da azımsamamak gerekir.

En fazla kire pasa maruz kalan mutfakların bu ürünlerle bezeli olmamaları halinde eminim ki mutfaklar şimdiki gibi albenili ve gösterişli olmazlardı. Hem kullanışı hem de şıklığı temin eden bu harika buluş birde Çanakkale Seramik farkıyla olursa işte o zaman durum tamamen değişir.

Yıllardır kalitesinden ödün vermemiş olan Çanakkale Seramik‘in bu yıl yine mutfak fayanslarında harika modelleri var. Mutfak fayanslarında doğru tercih olan Çanakkale seramiğin çok sayıdaki modellerinden bir kaşı şunlardır.

Minik kare detayları ile bezeli, gümüş renk ile grinin uyumu sayesinde ortaya çıkan model şık ötesi bir şıklıktadır. Bir diğer model olan beyaz üzerine renkli oval taş şekilli modelde her mutfağa kolayca uyum sağlayacaktır.

Çanakkale Mutfak Seramik Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir