Genel Dekorasyon

Cam Tuğla ile Dekorasyon

Cam tuğlalar geçmişten günümüze gelen bir dekorasyon aracı olmasına rağmen geçmişte kıymeti bilinmemiş ve sadece ofisler gibi kısıtlı alanlarda kullanılmış. Faka günümüzde cam tuğlaların önemi ve kazandırdığı görsel etki fark edilerek evlerimizin her alanında kullanılmaya başlanmış durumdadırlar.

Ev dekorasyonunda cam tuğlalar en çok banyo ve mutfaklarda kullanılsa da 2014 yılı itibariyle salonlarda, yatak odalarında ve koridorlarda da çok fazla tercih edilir hale gelmiştir. Cam tuğlaların çok fazla renk seçeneğinin olması da kullanılırlığını arttırmada rol oynamıştır.

Biz sizler için farklı alanlarda kullanılan cam tuğla modellerini bir araya getirdik.Resim galerimizi inceleyerek cam tuğlaların kullanım alanlarına dair fikir edinebilirsiniz. Siz de kendi evinizde cam tuğla kullanarak, ev dekorasyonunuzda farklılıklar oluşturabilirsiniz.

 

Cam Tuğla ile Dekorasyon Resim Galerisi 

 

 

rnrnrn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir