Genel Dekorasyon

Çakıl Taşı Rengi İle Tasarım Fikirleri

 

Renkli ve minik çakıl taşlarını kullanarak evinizde kullanabileceğiniz çok özel dekoratif ürünler hazırlamanız mümkün. Bunu yapabilmek için en çok ihtiyaç duyacağız şey çakıl taşları ve yapıştırıcı olacak.

Çakıl taşı ile yepyeni saksılar ortaya çıkartın.

Çakıl taşı rengi yapacağınız aksesuarın görüntüsünde oldukça etkili olacak örneğin eskimiz çiçek sasılarını şirin hale getirmek için saksınızın dışını silikonlayarak üzerine tek tek çakıl taşlarını yapıştırabilir ve yepyeni görünümlü saksılara sahip olabilirsiniz.

Cam fanus şamdanlar..

 Şeffaf çam şişeleriniz eğer kenarda duruyorsa bunlardan şahane şamdanlar hazırlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken içerisine çakıl taşlarını yarıya kadar doldurmanız ve tamda ortasına birer adet mum yerleştirmeniz olacaktır.

Çakıl taşı İle duvar dekorasyonu

Çakıl taşı duvarda nasıl durur merak ediyorsanız sizlerde evinizin küçük bir duvarında çakıl taşları ile hoş bir dekorasyona imza atabilirsiniz. Çakıl taşı ile tasarım için istediğiniz büyüklükteki çakıl taşlarını satın almanız ve duvara yapıştırıcı ile bir bir ve düzenli bir biçimde yapıştırmanız gerekmektedir.

Çakıl taşı ile ayakkabılık yapmak

Eskimiz paspaslarınızı çöpe atmayı düşünüyorsanız bir kez daha düşünmenizi önerebilirsiniz. Orta büyüklükteki çakıl taşlarını tel tek paspas üzerine yapıştırarak çok kullanışlı bir ayakkabılık haline getirebilirsiniz.

Çakıl taşı rengi evim şahane programında en sık tercih edilmekte olan duvar rengi olmaktadır. Açık renk olması dolayısıyla ferah ve modern bir görüntüyü yaşam alanlarımıza kazandırmaktadır.

 

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir