Genel Dekorasyon

Boyanabilir Parlak Duvar Kağıdı Tasarımları

Tüm dekorasyon planlaması yapılırken ilk olarak planın ana iskeleti oluşturulmalıdır. Teras dekorasyonu veya balkon ya da bahçe hiç fark etmez. Temelde ne tarz bir dekorasyon konsepti oluşturacağınıza karar vermeniz gerekir. Sakin ve huzurlu renklerle bezenmiş hayatın temposundan uzak bir dekorasyon mu yoksa doğada bile göremeyeceğiniz canlı renk tonları ile bezenmiş çeşit çeşit renkler mi. Burada renkler, sizin dekorasyon temanızı belirleyecek. Balkon duvarlarından banyo duvarlarına kadar, yatak odasından en şık salonlara kadar tüm ev dekorasyonunda duvarlarınızı renklendirebileceğiniz duvar kağıtları da size bu konuda çok yardımcı olacaktır.

Boyanabilir parlak duvar kağıdı tasarımları ile yeni bir tasarım dünyasına giriş yapıyoruz

Boyanabilir duvar kağıtları, modern dekorasyon dünyasının en yaratıcı, en yenilikçi hareketlerinden biri oldu. Üstelik bu duvar kağıtlarını farklı desenlerde de boyayabiliyorsunuz. Diyelim ki bebeğiniz oldu ve siz odasını mümkün olduğunca sade, düz renklerle dekore ettiniz. Bebek odalarında bebeği yoracak renkler ve desenlerden kaçınmak gerekir. Bebeğiniz büyüdü ve haşarı bir çocuk oldu. Şimdi renkli, eğlenceli bir oda istiyor. Mobilyaları kolayca değiştirebilirsiniz de peki duvarlar? Duvarlara da artık çok hızlı ve pratik bir çözüm var. Çocuğunuzun odasındaki sade tek renk duvar kağıtlarını hem desenli hem de renkli bir duvar kağıdı boyası ile boyayabilirsiniz. Çocuğunuz ile birlikte seçebileceğiniz bu boya odanın havasında çok ciddi bir değişiklik yapacaktır. Bir süredir hayatımızda olan bu boyanabilir duvar kağıtları ailesine şimdilerde parlak duvar kağıtları da eklendi. Orijinal olarak satın aldığınızdaki parlaklığını yitirmeyen bu kaliteli duvar kağıtları şimdi parlak boyalar ile boyanarak çok daha uzun yıllar kullanılabiliyor. Parlak duvar kağıtlarını yine parlak duvar kağıdı boyaları ile boyayabilirsiniz ancak isterseniz parlak olmayan renkler ile de boyamanız mümkün.

Zıt renkler, iddialı dekorasyonlar

Kırmızı ile beyaz, beyaz ile siyah gibi zıt renkler özellikle parlak tonları bir araya geldiğinde muhteşem bir zıtlık meydana getiriyorlar. Bu zıt renklerin gücünü iddialı dekorasyonlarda kullanmak isterseniz boyanabilir duvar kağıdı modelleri yazımızdan ilham alabilirsiniz. Ayrıca parlak modellerini de galerimizde görebilirsiniz.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir