Mutfak Dekorasyonu

Beyaz Amerikan Mutfak Dekorasyonu

İNCE DOKUNUŞLAR

Son zamanlarda ev dekorasyonu denildiğinde mobilyadan halıya, boyadan dekoratif ürünlere tercih edilen renklerin en başında geliyor beyaz renk.

Tıpkı evlerin her alanında kullanıldığı gibi mutfak kısımlarında da tercih sebebi olan beyaz renk mutfaklara temiz görünümü, şık duruşu ve huzuru getiriyor adeta.

Yine son yıllarda oldukça moda olan Amerikan mutfak, beyazdan aldığı saf görünüm ile ayrı bir hoşlukta görünüyor. Eğer beyaz bir Amerikan mutfak tercih ettiyseniz istenilen şıklığı kazanabilmek için mutfakta bazı detaylar kullanabilirsiniz.

Örneğin kırmızının açık tonları bulunan küçük objeler ve açık tonda mor renkler kullanabilirsiniz. Bu kullandığınız objelere ya da ürünlere uyum sağlayacak bir de halı kullanmanız halinde istediğinizin de ötesinde bir tasarım elde edersiniz.

 

Beyaz Amerikan Mutfak Dekorasyonu Resim Galerisi

 

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir