Yatak Odası Dekorasyonu

Bellona’dan Eşsiz Yatak Odası Mobilya Tasarım Örnekleri

Bellonadan eşsiz yatak odası mobilya tasarım örnekleri vereceğimiz yazımızda çok şık Bellon yatak odası takımlarını inceleyeceksiniz. Şıklığı, kalitesi ve kullanım kolaylığı ile en çok tercih edilen mobilya markalarından Bellona’nın yatak odalarınız için tasarlamış olduğu modelleri renkleri ve iç dizaynları ile birbirinden şık görünen ürünlerini mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz. Bellona yatak odası takımlarında görsellik her ne kadar ön planda tutulsada gardırop içinin kullanuşlı olup olmamamsına müşteriler tarafından çok önem verilir.

Bellonadan Eşsiz Tatak Odası Mobiya Tasarım Örnekleri

1- Orlando Bellona Yatak Odası Takımı

Orlando Bellona yatak odası takımında mermer görünüm ve led ışıklandırmalar ön planda tutulmuştur. Modelin 6 ve 5 kapaklı gardırobu mevcuttur. Orlando Bellona yatak odasını sahip olmak için 9340 TL ye ihtiyacınız olacaktır.

2- Pesaro Bellona Yatak Odası Takımı

Estetik görünüm ile birlikte sunulan kullanım kolaylığı modelin çok tutulmasına sebep olmuştur. Bellona yatak odasının fiyatı 13.841 TL’dir.

3- İmpera Bellona Yatak Odası Takımı

Yenilikçi modern tasarıma sahip olan üründe metalik lacivert ve meşe rengi kullanılmıştır. Bellona İmpera yatak odasının fiyatı 9244 TL’dir.

4- Bellona Venti Yatak Odası Takımı

Estetik ve şık çizgilere sahip olan takımda bronz renkler hakim olmaktadır. Bu Bellona yatak odası modelide büfe aynasını yatak odasında kullanabilirsiniz.

5- Alegro Bellona Yatak Odası Takımı

Antrasit ve ceviz rengi kullanılan Bellona yatak odası takımı modern çizgilere sahiptir. Çok ilgi gören takımı uzun yıllar kullanabilirsiniz. Bellona Alegro yatak odası takım fiyatı 8740 Tl’dir.

6- Bellona Mistral yatak Odası Takımı

Hem modern hemde klasik çizgilerin birarada tutulduğu Bellona takımında altın rengi kullanımı ön planda tutulmuştur. Modelin fiyatı 9242 Tl’dir.

7-Bellona Grande Yatak Odası Takımı

Parlak fil dişi rengine sahip olan model yeni ev kuracakların çok tercih ettiği modeller arasındadır. Spor şıklığa sahiip olan Bellona yatak odası modelin fiyatı 7240 TL’dir.

8- Bellona Volga Yemek Odası Takımı

Ceviz renginin kullanıldığı Bellona volga yatak odası takımında altın rengi detaylara yer verilmiştir. Komodinlerinin yüksek ayaklı olması kolay temizlik yapabilmenizi sağlamaktadır. Modelin fiyatı 6451 Tl’dir.

9- Bellona Vitella Yatak Odası Takımı

Altın sarısı ve fil dişi renginin muhteşem uyumunun gözler önüne serildiğiBellona Vitella yatak odası takımında bir çok fonksiyonel özlellik bulunmaktadır. 8283 TL’ye bu modele sahip olabilirsiniz.

10-Bellona  Selegno Yatak Odası Takımı

Ceviz lacivert ve bakır rengi kullanılan üründe yatak başlığının deri olması modele ayrı bir görünüm sağlamıştır. Bellona Selegno yatak odası takımın fiyatı 8225 TL’dir.

Mermer görünümün ön planda tutulduğu takım şıklığı ile göz kamaştırmaktadır. Modelin adı mondialdir.

Rahatına düşkünler için tasarlanmış Bellona yatak odası modeli şıklığıyıla tüm dikkatleri üzerine çekmektedir. Bellona Mavenna yatak odasının fiyatı 7358 TL’dir.

Bellona Angel yatak odasının bembeyaz görüntüsü sizleri büyüleyeceltir. Modelin fiyatı 9650 TL’dir.

Bellona Vienza yatak odası takımında ceviz ve turkuaz renkleri hakimdir. 6949 lira olan ürünü mağazalarda inceleyebilirsiniz.

Antrasit renk üzerine kurulan çok ilgi görmektedir. Bellona Violet yatak odası takımının fiyatı 4730 TL’dir.

Lükens ayaklarla süslü Bellona lizbon yatak odası takımın fiyatı 11298 Tl’dir.

Bellona Valdes yatak odası takımı harika görünümü ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Takımın fiyatı 4988 Tl’dir.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir