Bebek ve Çocuk Odası Dekorasyonu

Bellona Genç Odası Takımları

Genç odası modelleri trendleri en yakın takip eden tasarımlardan oluşuyor. Bir çok marka gibi Bellona da, gençlerin renkli dünyasını tasarımlarına yansıtıp onların hayallerini destekliyor. Kaliteli ürünlerin uygun fiyatlarla buluştuğu yeni dönem tasarımlarında farklı konseptlere yer veriyor. Çocukların genç olup artık kendilerini yetişkinler gibi görmeye başladıkları bu dönemde kendilerine ait eşyalarının apayrı bir yeri oluyor.

Bellona genç odası takımları içinde farklı konseptlerde farklı modeller yer alıyor. Esinlendikleri tarzlara göre adlandırılan bu takımları sizler için bir araya getirdik.

Kampüs Genç Odası Takımı

Kimi gençler sosyal kelebek olup dışardan eve girmezken kimi gençler de tam bir kitap kurdudur. Işte tam kitap kurtları için tasarlanmış kampüs genç odası takımı. Mavi tonlarındaki yumuşak renk geçişleri, odasında bol bol okumak ve çalışmak isteyen gençlerin dikkatini toplamasına yardımcı oluyor. Yüksek ayaklı yatak ve masalar da annelerin temizlemesine yardımcı.

Vienza Genç Odası Takımı

Ahşabın en havalı hali vienza genç odası takımı, sadeliğin ağır tonlarını seven gençler için tasarlanmış. Koyu renklerin ön plana çıktığı dolap ve masaları, tavana yatsıtmalı lambalar ile mükemmel bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Masif ahşabın en güzel renklerinden oluşan bu takım yine yüksek ayakları ile temizliğe kolaylık sağlıyor.

Flat Genç Odası Takımı

Gençliğin renkleri tasarımlarla buluşuyor. Yeşilin, bej ve sarı renk tonları ile buluştuğu bu renkli oda takımı kullananların içini açıyor. Ferah ortamları daha da ferah hale getiren flat genç odası takımı Bellona mobilya modelleri içinde en sevilen modellerden biri olarak yerini almış.

Basel Genç Odası Takımı

Dijital çağın dijital çocuklarına daha yakından bakan modern genç odası takımları. Zamanı yakalayan tasarımlar gençlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Mavi ve turkuaz renklerinin buluştuğu basel genç odası takımları dijital baskılı modeller ile farklı alternatifler de sunuyor.

Belissa Genç Odası Takımı

Genç hanımların en fazla ilgisini çeken modellerden olan belissa genç odası takımları, fonskiyonel mobilyanın ağır mobilya tarzı ile buluşmasından ortaya çıkıyor.

Joyful Genç Odası Takımı

Içi içine sığmayan gençler için tasarlanan bu rengarenk genç odası takımı yatak, yatak başlığı, çalışma masası, şifonyer, gardrop ve komodinden oluşuyor.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir