Ev Dekorasyon Fikirleri

Antika Ev Dekorasyonu ve Şık Örnekleri

Geçmişe dönüş son yıllarda dekorasyonda çok fazla tercih edilmektedir. Antika döşenmiş evler, nostaljik ev dekorasyonu, nostaljik ev aksesuarları sevenleri için bir tutkuya dönüşmüştür. Dekorasyonunun tamamında uygulamayanlar bile mutlaka evde antika köşesi alanları ayırmaktadır. Antika ev dekorasyonu yapabilmek için araştırmacı olmak gerekmektedir. Bazen çok ucuza bulabileceğiniz parçalar ile muhteşem ev dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. 

Antika salon dekorasyonuna örnektir. Koltuklar, çerçeveler ve sehpalar nostaljik ev dekorasyonuna güzel bir örnek sunmaktadır.

Antika ayna ve antika konsol şık bir uyum yakalamıştır.

Antika yatak odası dekorasyonu örneğidir. Nostaljik ev aksesuarları ile uyum yakalanmıştır.

Nostaljik oda dekorasyonunda dikkat çeken unsur aksesuarlarda tercih edilen antika parçalar olmuştur. Aksesuarlar ile geçmişin izleri yansıtılmaya çalışılmıştır.

Daha fazla antika ev dekorasyonu ve şık örneklerini incelemek isterseniz. Paylaştığımız galeriye bakmanızı tavsiye ederiz.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir