Genel Dekorasyon

Ankara’da Birbirinden Şık 5 Konut Projesi

Konut sahibi olmak isteyenlerin İstanbul’dan sonraki tercihleri arasında yer alan Ankara, birbirinden prestiji konut projelerine ev sahipliği yapıyor. İşte Türkiye’nin başkentinde yaşama konforu sunan Ankara konut projeleri arasındaki en şık seçenekler…

Marina Ankara

Sinpaş Yapı tarafından Çankaya-Oran bölgesinde hayata geçirilen Marina Ankara projesi Ankara’nın göbeğinde yüksek standartlı bir yaşam sunuyor. 125 bin metrekare alan üzerine kurulan Marina Ankara’nın ilk etabı 3 bloktan ve 912 adet daireden oluşuyor. Tüm etaplarda toplam 2 bin 518 konutun bulunduğu Marina Ankara’da yaklaşık 2,5 kilometre uzunluğunda gölet, üzerinde sahile komşu kafelerin ve restoranların olacağı trafiğe açık Marina Caddesi ve küçük yelkenlilerin açılabileceği bir marina yer alıyor.

Park Mozaik

Ankara konut projeler arasında dikkat çeken Park Mozaik projesi Mesa Mesken Sanayii A.Ş. ve Tepe İnşaat’ın imzasını taşıyor. Yeşil ve maviyi buluşturan konseptiyle göz dolduran Park Mozaik’te 3’ü kule ve 10’u yatay olmak üzere, toplam 13 blokta, 885 konut mevcut. Temeli 2014 yılında atılan proje, sahip olduğu özel temalı meydanları, avluları, mozaik yolları, spor ve hobi alanlarıyla hayatınıza değer katıyor. Şehir hayatından kopmadan yaşamak isteyenlere ayrıcalıklı bir yaşam sunan proje Yenimahalle’deki merkezi konumuyla da ulaşım avantajı sağlıyor.

Cubes Ankara

Nuhoğlu İnşaat ve Dalgıç GY işbirliği imzası taşıyan Cubes Ankara projesi, Ankara konut projeleri arasında dikkat çeken bir mimari yapıya sahip. Ankara’nın Çukurambar bölgesinde hayata geçirilen Cubes Ankara projesi merkezi konumu ile ulaşımda büyük bir kolaylık sunuyor. Konut, ofis ve ticari alanların bir arada olduğu karma yapısıyla dikkat çeken projede, konut sahiplerinin konforu için kafe, restoran, yüzme havuzu, SPA, çocuk oyun alanı gibi olanaklar yer alıyor.

Next Level Çayyolu

Pasifik İnşaat’ın girişimiyle Ankara’nın gözde bölgelerinden Çayyolu üzerinde yükselen Next Level Çayyolu projesi, 166 bin metrekare inşaat alanına sahip. Konut tiplerinin 92 farklı seçenekte tasarlandığı projede, 3+1’den 7+2’ye kadar geniş bir konut yelpazesi sunuluyor. Projede daire sahiplerinin hayatına artı değer katacak geniş bahçe alanları, otopark, teras, özel depo alanları ve daha birçok ayrıcalık yer alıyor.

Sinpaş Altınoran

Sinpaş imzasıyla hayata geçirilen Altınoran projesi, Türkiye’nin temalı en büyük yaşam projesi olarak Ankara’nın gözde semti Çankaya Oran’da yükseliyor. 1 milyon 850 bin metrekare arsa alanına sahip olan proje, Ankara konut projeleri arasında adeta yeni bir şehir olarak dizayn ediliyor. 2 bin 647 konforlu dairenin yer aldığı projede 1+1’den 6,5+1’e kadar farklı alternatifler bulunuyor. Merkezi konumu sayesinde Ankara’yı ayaklarınızın altına getiren Sinpaş Altınoran projesinde yaşam başlamış durumda.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir