Yatak Odası Dekorasyonu

10 Farklı Yatak Tasarımı

Bugün sizlere sunacağımız yatak modelleri gerçekten çok farklı çok nadir evlerde görebileceğiniz türlerden. Farklı tasarımları seviyorsanız bu yazımız tam size göre.

Tam araba tutkunları için tasarlanmış bir yatak. Bu yatağı siz de sevdiğiniz klasik bir arabayla yapabilirsiniz. Normal bir yataktan oldukça maliyetli olsa da araba tutkunlarının kolaylıkla tercih edebileceği bir model.

Resim galerimizde bulacağınız yatak modelleri sırasıyla

1. Mercedes  Yatak Tasarımı: Mercedes 8 Coupe (W115) yapılmış güzel bir yatak

2. Su Yatağı Modeli: Havuz üzerine konumlandırılmış şık ve lüks bir yatak modeli.

3. Cam  Yatak Tasarımı: Aslında yatak için kullanılabilecek en ilginç malzeme galiba camdır. Bu yatağımız elmas camdan üretilmiş. Şeffaf görüntüsü akıllara kırılganlığı getirse de yurt dışında tercih edilen bir yatak olduğunu söylemeliyiz.

4. Uçan Yatak Tasarımı: Bu yatağımızın ayaklarında şeffaf görünmez malzeme kullanılarak yatak sanki havada duruyormuş izlenimi verilmiş.

5. Star Wars Temalı Yatak Tasarımı: Uzay mekiği görüntüsünde farklı bir yatak modeli

6. Lego  Yatak Tasarımı: Lego şeklinde tasarlanan bu yatak aslında küçük evler için çok ideal. Gündüz duvarda renkli bir kitaplık görüntüsündeyken akşam bir anda yatağa dönüşünüyor.

7. Yelkenli Görünümde Yatak Tasarımı: Taşınabilir, lüks ve modern bir görüntüye sahip yelkenli şeklinde tasarlanmış yatak modeli

8. Sandviç Yatak Tasarımı: Komik ve ilginç bir tasarım

9. Uçak Kanadı Şeklinde  Yatak Tasarımı: Aydınlatmaları ve tasarımı sayesinde sizi gerçek bir uçakta uyuyormuş gibi hissettirecek bir yatak tasarımı

10. Manyetik  Yatak Tasarımı: Manyetik alan dizaynı ile havada duran bir yatak modeli

 

10 Farklı Yatak Tasarımı Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir