1 Yaş Doğum Günü Partisi Fikirleri

Bebeğinizin ilk yaşını aldığı parti diğer tüm doğum günlerinden daha önemli olabilir. Kendisi her ne kadar hatırlamayacak olsa da sizin ve sevdikleriniz için çok özel bir gündür. 1 yaş doğum günü partisi fikirleri hem parti evleri tarafından hem de büyük profesyonel etkinlik şirketleri tarafından hazırlanıp sunulmaktadır. Konsept partilerden daha geniş kapsamlı etkinliklere kadar uzanan bu günde isterseniz sadece aileniz ile birlikte olabilirken isterseniz hem arkadaşlarınız hem de ailenizi ağırlayabilirsiniz.

Peki 1 yaş doğum gününde neler yapılır?

Bebeğiniz ile aynı yaşta olan diğer bebeklerin olduğu bir ortamda daha çok çocuklara oyun alanı hazırlayabilirsiniz. Anneleri ve babaları ile birlikte sizin farklı zaman geçireceğiniz bir alandan çocuklarınızı izleyebilirsiniz. Ayrıca bu yaş grubu çocukların hem eğlenmesi hem de aynı zamanda zeka gelişimlerini sağlayan çeşitli oyunlar vardır. Bu oyunları oyun alanında hazırlayarak çocukların gelişmesini de destekleyebilirsiniz.

Ona unutulmaz bir hediye verin

Çocuklara verebileceğiniz en güzel hediyeler ve aslında en unutulmaz olanları, onlarla birlikte büyüyen canlılardır. Bunların içinde en güzel örnek ise fidandır. Eğer bahçeniz ve imkanınız varsa bebeğinizin ilk doğum gününde ona bir fidan hediye edin onu beraber dikin ve o anda fotoğraflarınızı çekin. Her doğum gününde beraber büyüyecekleri fidan ile unutulmaz anıları olacaktır. Bunun yanında çocukların fiziksel ve duygusal gelişiminde çok önemli yeri olan hayvanlar. Çocuklarınıza doğum gününde beraber büyüyecekleri bir hayvan edinebilirsiniz. Köpekler, çocuklara karşı inanılmaz hassas olması ile bilinen harika dostlardır.

1 yaş günü için evde hazırlanabilecek özel hediyeler

Bu yaş gününde bebeğiniz için hediyeler hazırlayabileceğiniz gibi doğum günü partisine gelen kişiler için de hediyeler hazırlayabilirsiniz. Mesela bebeğinizin tam ölçülerinde minik battaniyeler ya da yordanlar dikip kenarına bebeğinizin ismini işleyip herkese hediye edebilirsiniz. Aynı zamanda bunu bebeğiniz için yapıp yıllar sonra ben bunu senin ilk doğum gününde yapmıştım ve tam olarak bu kadardın diye gösterebilirsiniz. Unutulmaz hediyelerin arasında büyük bir yeri olan fotoğrafları da unutmamak lazım tabi. Bebeğinizin sık sık fotoğraf ve videolarını çekerek bunlardan harika kısa filmler ve anı kitapları oluşturabilirsiniz. Daha farklı fikirler için ilginç doğum günü kutlama fikirleri başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

1-yas-dogum-gunu-erkek
1-yas-dogum-gunu-hediyeleri
1-yas-dogum-gunu-kutlama-fikirleri
1-yas-dogum-gunu-kutlama
1-yas-dogum-gunu-piknigi
bahcede-1-yas-dogum-gunu-kutlama-fikirleri
bebek-dogum-gunu-kutlama-fikirleri
cocuk-dogum-gunu-kutlama-fikirleri
degisik-yas-dogum-gunu-kutlama-fikirleri
dogum-gunu-kutlama-fikirleri
eglenceli-1-yas-dogum-gunu-kutlama-fikirleri
en-sevimli-1-yas-dogum-gunu-kutlama-fikirleri
farkli-1-yas-dogum-gunu-kutlama-fikirleri
farkli-1-yas-dogum-gunu-kutlama-fikirleri
klasik-1-yas-dogum-gunu-kutlama-fikirleri
konseptli-1-yas-dogum-gunu-kutlama-fikirleri
renkli-1-yas-dogum-gunu-kutlama-fikirleri
sade-1-yas-dogum-gunu-kutlama-fikirleri
saglikli-1-yas-dogum-gunu-kutlama-fikirleri
sik-1-yas-dogum-gunu-kutlama-fikirleri

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri