Yılbaşı Geliyor, En Ekonomik Kendin Yap Hediye Fikirleri

Hediye almak da hediye vermek de hem alanı hem vereni mutlu eden harika bir şeydir. Birbirimize hediye almak için özel günleri, belirli gün ve haftaları beklememize gerek yok aslında. Ama artık alışkanlık olmuş, hepimizi hediye almak için doğum günlerini, yıl başlarını, evlilik yıl dönümlerini ve benzeri özel günleri bekliyoruz. Bu günlerde herkesin birbirine hediyeler aldığı o en özel günlerden bir tanesi yaklaşıyor yine, yılbaşı! Herkese tek tek hediye almaya çalışmaktan bitap düşmüş, hem parası hem de dermanı kalmayanlar için harika fikirlerimiz var. En ekonomik kendin yap hediye fikirleri sayesinde ekonomik tasarımlar ortaya çıkarırken, kişiye özel ellerinizle yaptığınız hediyeleri vererek sevdiklerinizi, arkadaşlarınızı daha fazla mutlu edebilirsiniz. Ihtiyaç dahilinde olsun olmasın, kendiniz ellerinizle yaptığınız hediyeler pahası çok daha yüksek olan diğer hediyelere göre çok daha kıymetlidir.

Yılbaşı, insanların birbirine hediye almak için bahane ettiği zamanlardan bir tanesidir. Aslında bu dönemde hediye almanın hiç bir dinle veya inançla alakası yoktur. Ona kalırsa hediye almak ve hediye vermek sünnettir. O yüzden, siz istediğiniz zaman istediğiniz kişiye hediye alabilirsiniz.

Yılbaşı da tıpkı doğum günü, biten bir zamanın kutlamasından ziyade gelen yeni zamana mutlu bir şekilde başlangıç yapmak demektir. Bu normal zamanları hediyeler alıp vererek daha keyifli ve eğlenceli bir hale getirmenin hiç bir yanlış tarafı yoktur. Evet, hediye almak isteyen alır istemeyen almaz. Biz bu yazımızda, imkanları dahilinde kendi hediyesini kendisi yapmak isteyenlere ilham verici fikirler sunuyoruz. Hediyeleriniz dekoratif olabilir, kullanışlı olmasa bile. Bazı hediyeler de hem dekoratif hem kullanışlı olabilir. Mesela, cam kavanozlar ile yaptığınız süslü yeni kavanozlar başkalarının evinde yine kullanılabilir. Yılbaşında cam bir kavanozu süsleyip içine kendi yaptığınız leziz kurabiyeleri koyup bunu güzel bir şekilde paketleyip hediye edebilirsiniz. Kurabiyeleri yedikten sonra kavanozunu başka şeyleri içine koymak için kullanabilirler. Böylece devamlı kullanımı olan bir hediye çıkmış olur.

Galerimizde sizler için hazırladığımız en güzel ve en ekonomik kendin yap hediye fikirleri var, göz atmayı unutmayın.

basit-kendin-yap-hediye-fikirleri
cocuklar-icin-kendin-yap-hediye-fikirleri
cok-kolay-kendin-yap-hediye-fikirleri
ekonomik-kendin-yap-hediye-fikirleri
el-yapimi-kendin-yap-hediye-fikirleri
en-guzel-kendin-yap-hediye-fikirleri
en-kolay-kendin-yap-hediye-fikirleri
en-kullanisli-kendin-yap-hediye-fikirleri
gazateden-kendin-yap-hediye-fikirleri
kagittan-kendin-yap-hediye-fikirleri
kapaklardan-kendin-yap-hediye-fikirleri
kendin-yap-hediye-fikirleri
kolay-kendin-yap-hediye-fikirleri
kozalaktan-kendin-yap-hediye-fikirleri
kullanisli-kendin-yap-hediye-fikirleri
mandaldan-kendin-yap-hediye-fikirleri
orguden-kendin-yap-hediye-fikirleri
renkli-kendin-yap-hediye-fikirleri
sevimli-kendin-yap-hediye-fikirleri
simli-kendin-yap-hediye-fikirleri

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri