22+ Söz Nişan Karşılama Panosu (Kendin Yap)

----

Söz nişan hazırlıklarına her gün bir yenisi daha ekleniyor. Son yıllarda nişan panosu da bunlardan biri oldu. Nişan panosu eşlerin isimlerinin veya baş harflerinin yazılı olduğu görsel olarak şık durması ile tercih edilmektedir. Nişan panosunu evde kendi imkanlarınız ile hazırlamanız mümkün. Hem daha az masrafla hem de kendi tasarladığı panoyu sunmak isteyen çiftler bu sorunun yanıtını aramakta. Sizler için hazırladığımız söz nişan panosu nasıl hazırlanır yazımızı sonuna kadar okuyup kendi panonuzu oluşturabilirsiniz.

Farklı tasarlanmış nişan panoları hazırlayabilirsiniz. Görselde ki kara tahta görünümlü karton üzerine atılmış isim ve tarihler şıklık katmıştır. Lambalar ile yazılar vurgulanmıştır.

Kapınıza asabileceğiniz yönlendirmeler ile farklı ve dikkat çekici nişan karşılama panosu oluşturabilirsiniz.

Karşılama panosu tasarlarken farklı fikirlere de göz atabilirsiniz. Aynalarınızın üzerine yazacağınız isimlerinizle bile karşılama panosu hazırlayabilirsiniz.

Hazır bulabileceğiniz nişan karşılama panosu şablonlarının üzerine kendiniz eklemeler yapabilirsiniz. Bu bir ışık veya renkli çiçekler ile olabilir.

Bir çerçevenin içine doldurabileceğiniz çiçekler ile nişan karşılama panosu tasarlayabilirisiniz. Hem farklı hem de kendi yaptığınız bu tasarım eminiz ki çok beğenilecek.

Daha farklı ve dikkat çeken söz nişan karşılama panosu için aşağıda paylaştığımız galeriyi inceleyebilirsiniz.


Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri