Siyah, Beyaz ve Kırmızı Ev Dekorasyon Fikirleri


Bugün sizlerle paylaşacağımız dairemiz 130 metre kare büyüklüğünde, modern dekorasyona sahip, şık bir daire. Evimizde dört renk kullanılmakla beraber ( siyah, kırmızı, beyaz ve gri), üç ana rengin (siyah, beyaz ve kırmızı) daha yoğun olduğunu görüyoruz.

Evimizin geneline bakıldığında minimalist bir düzen takip edildiği görülüyor. Her şey yerli yerinde ve ev sahiplerinin bütün ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış.

Evimizde bir adet açık mutfak bulunmakta. Mutfak ince uzun şekilde planlanmış, ilk girişte siyah kırmızı mutfak, mutfakta dahili bir yemek tezgahı ve dekoratif bar tabureleri bulunuyor. Bu tezgahın hemen önüne ayrıca bir yemek alanı oluşturulmuş ve cam önüne oturma takımı yerleştirilmiş. Bu odamızı incelediğimizde, gri tonların bir duvar kağıdı, şık bir şömine göze çarpıyor. Bunun harici gri köşe takımın hemen üzerine gömme dolap tarzı dekoratif ve kullanışlı bir duvar depolama alanı oluşturulmuş.

Evimizin diğer alanlarını da incelediğimizde bütün evde aynı renk kombinasyonlarının kullanıldığı. Aydınlatma olarak sarkıt lambalara ilaveten spot lambalardan ve apliklerden faydalanıldığını görüyoruz.

Evimizi ayrıntılı bir şekilde incelemek için resim galerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Siyah, Beyaz ve Kırmızı Ev Dekorasyon Örneği Resim Galerisi

 4 kişilik modern küçük mutfak masası
 4 kişilik modern küçük mutfak masası
 açık mutfak dekorasyon fikirleri
 açık mutfak oturma alanı dekorasyonu
 amerikan mutfak dekorasyon örnekleri
 en güzel banyo dekorasyonu
 ev dekorasyon fikirleri
 ev dekorasyonunda kırmızı renk kullanımı
 ev için cam korkuluklu merdiven örneği
 ışıklı ev içi merdiven
 lüks dresuar
 modern tv ünitesi
 modern ve lüks yatak odaları
 siyah kırmızı beyaz banyo dekorasyonu

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri