Genel Dekorasyon

Şık Cam Zemin Modelleri

Ev dekorasyonunda zemin kaplama olarak tonlarca seçenek vardır. Parkeler, betonlar, seramikler, fayanslar ve bir çoğu. Fakat en alışılmadık olanı ve en şıklardan bir tanesi cam zemin kaplamasıdır şüphesiz.

Dekorcenneti.com olarak sizler için cam zemin kaplama örneklerini bir araya getirdik. Özellikle dubleks evlerde cam zemin kaplamanın ne kadar şık durduğunu sizlere göstermek istedik. Eğer dubleks bir eve sahipseniz hiç tereddüt duymadan cam zemin kaplamasını uygun alanlarda tercih edebilirsiniz.

Cam zemin kaplamasının tek sıkıntısı, cam temizliğinin diğer yüzey kaplamalarından daha zor ya da daha sık temizlemek gerektirmesidir. Fakat bu kadar şık bir görüntü oluşturan cam zemin kaplamaları bu sıkıntıya değer diye düşünenlerdeniz.

Sizler için bir araya getirdiğimiz cam zemin kaplamalı ev dekorasyon örneklerine resim galerimizden ulaşabilirsiniz.

Şık Cam Zemin Modelleri Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir