Salonlarınızda Fark Yaratacak İkea Dekorasyonu Örnekleri

Dekorasyonda fark yaratma konusu ciddi bir konudur, özen gerektirir. Nasıl derseniz açıklayalım. Farklı olmak için tarz bakımından, yaklaşım bakımından, renk bakımından farklı kendine has özellikleri olan dekoratif ürünleri kullanmak gerekir. Ancak bu sadece en değişik mobilyaları alıp getirip bir arada kullanmak ile olmaz. Dekorasyonda farklı olmak için bu mobilyaların yerleşimi de bize alternatifler sunmalıdır. Hızlı bir şekilde değişik örnekler görmek isteyenler için ikea dekorasyon örnekleri bir araya getirildi. Salonlarınızda fark yaratacak tasarım örnekleri görmek isterseniz alternatif örnekler üzerinden inceleme yapmak en güzel yollardan bir tanesidir.

Ikea dekorasyonu örnekleri kendi içerisinde tarzına göre ayrılır. Kimi klasik, sade ve ferah dekorasyon örneklerinden oluşurken kiminin içinden yaramaz bir çocuk çıkar. En parlak renkleri birlikte kullanan, en parlak tabloları bir araya getiren, soluk ve mat renkleri detaylara indirgeyen hareketli ev dekorasyonları hiç ike tarzı gibi gelmiyor kulağa değil mi? Ne kadar ikea tarzı değilmiş gibi duyulsa da bu dekorasyonlar markanın en ilgi çeken koleksiyonları başında gelir.

Kırmızı koltukların deri siyah koltuklar ile birleştiği salonların duvarlarında karşımıza lacivert gibi koyu ve güçlü renkler çıkabilir. Bembeyaz duvarın önüne konulmuş sarı ile yeşil bambaşka bir hava estirebilir. Ev dekorasyonlarınızda fark yaratmak istiyorsanız ruhunuzu özgür bırakmalısınız. Uyum ve harmoni kaygısı gütmeden içinizden gelen her şeyi bir arada kullanmalısınız. Bazı uyumsuzlukların da kendi içerisinde bir uyumu vardır. Eğer bunu yakalayabilirseniz son derece şık bir tasarım elde edebilirsiniz.

Biz galerimiz için ikea dekorasyonu örnekleri seçerken ağırlıklı olarak oturma odası ve salon dekorasyonu örneklerinden seçmeye çalıştık. Çünkü ev dekorasyonunda en fazla düşünülen, en fazla zaman kaybedilen bölüm budur. Daha fazla zaman kaybetmenizi engellemek için çeşitli örnekleri bir araya getirdik. Farklı konularda farklı fikirler almak isterseniz ikea salon takımı modelleri yazımıza da bir göz atabilirsiniz.

bembeyaz-ikea-dekorasyon-ornekleri
beyaz-ikea-dekorasyon-ornekleri
birbirinden-sik-ikea-dekorasyon-ornekleri
cok-sik-ikea-dekorasyon-ornekleri
degisik-ikea-dekorasyon-ornekleri
en-modern-ikea-dekorasyon-ornekleri
en-sik-ikea-dekorasyon-ornekleri
farkli-ikea-dekorasyon-ornekleri
genis-ikea-dekorasyon-ornekleri
gri-ikea-dekorasyon-ornekleri
ikea-dekorasyon-ornekleri
ilham-verici-ikea-dekorasyon-ornekleri
klasik-ikea-dekorasyon-ornekleri
kucuk-ikea-dekorasyon-ornekleri
modern-ikea-dekorasyon-ornekleri
renkli-ikea-dekorasyon-ornekleri
sade-ikea-dekorasyon-ornekleri
sicak-ikea-dekorasyon-ornekleri
sik-ikea-dekorasyon-ornekleri
yeni-ikea-dekorasyon-ornekleri

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri