Modern Ev Eşyaları Nelerdir?

----

Her gün size ev dekorasyonu ile ilgili farklı, ilginç bilgiler veriyoruz. Boya renk tonu seçimi konusundan dekorasyon tarzına, duvar panellerinden lamba seçimine kadar aklınıza gelebilecek her konuda çeşitli bilgiler vermeye çalışıyoruz. Bugünkü yazımızda modern ev eşyaları nelerdir, hangi ev eşyaları artık modern olarak kabul ediliyor hangileri edilmiyor gibi farklı soruların cevaplarını arayacağız. Modern ev eşyasını kim bilmez diye düşünüyorsanız yanılıyor olabilirsiniz çünkü bizim bu yazıda bahsetmek istediğimiz modern eşyalar daha farklı tarzdaki eşyalar. Hani bazen bazı mağazalarda değişik eşyalar görürüz sonra genelde bunları kim alır ki, ne işe yarar bu eşyalar deriz, işte bu yazımızda bu tarz değişik eşyalar ile onların kullanım alanlarından bahsedeceğiz.

Modern dekorasyon kuralları bir çok dekoratif algıyı da yerle bir etti. Minimal tasarımlar ile fonksiyonel mobilyalar son zamanların en gözde mobilyaları oldu. Minimal tasarımlar üretilirken klasik de tamamen bırakılmadı tabi. Yine klasik mobilyalar konusunda da çeşitli gelişmeler yaşandı. Modern ev eşyaları, az yer kaplayan açılabilir sandıklı bazalar gibi çok çeşitli özellikleri olan, bir anda birden çok amaca hizmet edebilen tasarımlardır. Tabiki bütün ev dekorasyonu parçaları bu kadar yetenekli olmak zorunda diye bir şey yok. Modern dünyanın eşyaları arasında açılamaz ancak çok şık koltuk takımları ile berjer modelleri de vardır. Berjeden bahsetmişken, klasik berjer modelleri son bir iki senedir oldukça demode bulunan bir eşyadır. Berjerlerin yerini modern tekli koltuklar çoktan almış durumda. Tekli koltulkları yine tıpkı berjerler gibi büyük koltuk takımları ile birlikte kullanabilirsiniz.

Modern ev eşyaları içinde tüm oda eşyaları vardır. Yeni nesil yatak odalarının yatak takımları, başlıkların çöpe atıldığı yataklar da vardır. Elbise dolaplarının bir miktar büyüdüğü, yatak başlıklarının çoktan çöpe atıldığı, makyaj masalarının yeniden moda olmaya başladığı bu takımları yeni nesil mobilya mağazalarında çeşit çeşit görmek mümkün.

Eğer ben mağazalara kadar gitmek istemiyorum derseniz galerimizde de bu tarz yeni nesil mobilya örneklerini bol bol görebilirsiniz.

acik-renk0ev-esyalari
amerikan-ev-esyalari
buyuk-ev-esyalari
cok-modern-ev-esyalari
degisik-ev-esyalari
en-klasik-ev-esyalari
en-sik-ev-esyalari
en-tarz-ev-esyalari
eski-ev-esyalari
ev-esyalari
ferah-ev-esyalari
havali-ev-esyalari
klasik0ev-esyalari
kullanisli-ev-esyalari
modern-ev-esyalari
renkli-ev-esyalari
sade-ev-esyalari
sik-ev-esyalari
tarz-ev-esyalari

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri