Küçük Ev Dekorasyonu İçin İpuçları

Küçük ev sahiplerinin en çok sıkıntı çektiği konuların başında dekorasyon gelir. Bunun haricinde karanlık görünmesi ve alan sıkıntısı da sorundur.

Evet küçük daire dekorasyonu biraz zor olabilir. Fakat doğru dekorasyon yollarını inceleyerek mükemmel sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Bugün dekorcenneti.com olarak sizlere küçük ev dekore etmek için ipuçları vereceğiz. Hem bu yazımız sayesinde oldukça güzel fikirler elde edeceksiniz hem de  burada ki  http://www.dekorcenneti.com/kategori/ev-dekorasyon-fikirleri-2 küçük ev dekorasyon örneklerini inceleyerek aslında küçük evlerinde mükemmel dekorasyona sahip olabileceğini göreceksiniz.

Küçük ev dekorasyonundaki en önemli nokta eşyalardan bile önce renk seçimidir. Yanlış seçtiğiniz bir renk nedeniyle eviniz olduğundan da küçük görünebilir. Küçük alanları dekore ederken beyaz ve açık renk tonlarını tercih etmeniz doğru olacaktır.

Eşya seçimi yaparken de küçük fakat fonksiyonel ürünler tercih etmeye çalışmalısınız. İhtiyacınız dışında olan eşyaları kesinlikle evinizde bulundurmamalı oldukça minimalist bir dekorasyon takip etmelisiniz.

Küçük ev dekorasyonunda diğer önemli nokta kesinlikle ışıklar. Mümkün olduğunca evinizde doğal ışığa yer açınız. Mümkün olan en ince perdeleri kullanınız.

Küçük bir evi dekore ederken diğer yardımcınız ise aynalar. Aynalar aracılığıyla ışık yansımaları vasıtasıyla odaları olduğunda daha geniş gösterebilirsiniz. Bunun içinde ihtiyacınız olan ayna türü ise tek ve uzun ayna modelleri olmalıdır.

 

Örnek Küçük Ev Dekorasyonu Resim Galerisi

 açık-mutfak-dekorasyonu7-500x375
 amerikan-mutfak-dekorasyonu3-500x375
 beyaz ve mavi dekorasyon
 çatı katı dekorasyonu
 en güzel dekorasyon örnekleri
 en güzel ev dekorasyonları
 ev-dekorasyon-fikirleri2-500x333
 farklı dekorasyon fikirleri
 gri-duvar-renkleri-500x332
 kırmızı beyaz dekorasyon örnekleri
 küçük alanlar için renk seçimleri
 küçük ev dekorasyon fikirleri
 küçük ev dekorasyon örnekleri
 küçük ev dekorasyonları
 küçük odalar için koltul
 küçük odalar nasıl dekore edilir
 küçük odalarda eşya yerleşimleri
 küçük oturma odaları
 küçük oturma odası dekorasyonu
 küçük salon dekorasyon örnekleri
 küçük salon dekorasyon
 küçük-mutfak-dekorasyonu-500x334
 oturma odası dekorasyonu
 pembe dekorasyon örnekleri
 şık ev dekorasyonları

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri