Kendin Yap Lamba Örnekleri

Evlerimizi güzelliştirmek için ucuz yollu çözümleri çok uzun zamandır bulmaya çalışıyoruz. Bir zamanlar okullarda öğretilen ev ekomisi derslerinde ağırlıklı olarak evlerimizde kullanabileceğimiz el emeği göz nuru dekoratif malzemeler yapardık. Bu ürünlerin malzemelerini çoğunlukla evlerimizde bulunan şeylerden veya en ucuz kırtasiye gibi dükkanlardan aldığımız için de çok ucuz olurdu. Modern zamanların ev ekonomisi derslerini kendimiz yapıyoruz. Buna da kendin yap projeleri adını veriyoruz. Bu yazımızda kendin yap lamba örnekleri ile yapılışlarından bahsedeceğiz. Hem keyifli zaman geçirmek, kaliteli ve verimli zaman geçirmek, hem evdeki artık malzemeleri değerlendirmenin en güzel yoludur kendin yap projeleri. En işe yaramaz işlevsiz gibi görünen malzemeleri bile oldukça verimli bir şekilde kullanabileceğiniz, ortaya harika şeyler çıkarabileceğiniz bir fikir dizisidir. Kendin yap fikirleri ile çok çeşitli tasarımlar yapabilirsiniz. Örgüler örmek kazaklar süeterler örmek de aslında bir nevi kendin yap fikirleridir ve bunlar hiç de yeni değildir. Bunların dışında günümüzde yapılan örnekleri daha yaratıcı daha kreatif tasarımlardır.

Kendin yap lamba örnekleri ev dekorasyonu için şık ve kullanışlı eşyalardır. Ancak bu ürünler arkadaşınıza sevdiklerinize vermek için de en güzel hediyelerden bir tanesidir. Kendi elleriniz ile yaptığınız hediyelerin diğer tüm hediyelerden daha kıymetli olduğunu bilirsiniz. Bunu senin için ben yaptım demek maddi tüm değerleri geride bırakmak için yeter de artar bile. Kendin yap proje fikirleri sayesinde sevdiklerinize özel günlerde vermek için onlarca çeşit tasarım ürün yapabilirsiniz. Peki kendin yap lambalarında neler kullanabiliriz? Bu lambaları nasıl yapabiliriz. Bir ampul ve bir şişe ile renkli lambalar yapabliriz. Bu cam şişeleri ortadan veya ucundan keserek kablo geçirin. Sonra duy da koyduktan sonra duyuna ampulu takın. Camları istediğiniz renge boyayabilir, camları istediğiniz şekilde süsleyebilirsiniz.

Ahşap mücevher kutularını veya minik karton kolileri güzelce kesin, içine kablo yerleştirip ampul koyduktan sonra yeniden kullanılabilir bir lamba haline getirin. Galerimizdeki örnekleri incelediğinizde aklınıza daha çok fikir gelecektir unutmayın.

degisik-kendin-yap-lamba-ornekleri
en-degisik-kendin-yap-lamba-ornekleri
en-sik-kendin-yap-lamba-ornekleri
en-yaratici-kendin-yap-lamba-ornekleri
en-yeni-kendin-yap-lamba-ornekleri
kendin-yap-lamba-ornekleri
kolay-kendin-yap-lamba-ornekleri
kulanisli0kendin-yap-lamba-ornekleri
orijinal-kendin-yap-lamba-ornekleri
ozel-kendin-yap-lamba-ornekleri
renkli0kendin-yap-lamba-ornekleri
sik-kendin-yap-lamba-ornekleri
siseyle-kendin-yap-lamba-ornekleri
tasarim-kendin-yap-lamba-ornekleri
telden-kendin-yap-lamba-ornekleri
trend-kendin-yap-lamba-ornekleri
trendy-kendin-yap-lamba-ornekleri
yaratici-kendin-yap-lamba-ornekleri
yeni-kendin-yap-lamba-ornekleri
yesil-kendin-yap-lamba-ornekleri

Yorum Gönder

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri