İstikbal Oturma Grupları, Modelleri ve Fiyatları

----

Boydak gruba ait istikbal markası her sene çıkarttığı yeni oturma grupları ile kullanıcıları memnun etmeye devam ediyor. Kalitesinden ödün vermeyen İstikbal mobilya tasarımları, leke tutmayan özellikleri ve geniş renk seçenekleri ile oturma gruplarında beğenilerek kullanılıyor. İstikbal kanepe takımları ve istikbal oturma grupları ile ilgili model, fiyat araştırması yaptığımız bu yazımızı inceleyip siz de evinize uygun oturma grubunu seçebilirsiniz.

İstikbal gallery koltuk takımı mavi gümüş fiyatı 6.824 liradır. Modern tarzı ile dikkat çeken koltuk takımı birbirini tamamlayan renklere sahiptir.

İstikbal vizon rengi kanepesi ile beğenileri kazanan troy oturma grubudur. Fiyatı 2.953 liradır.

İstikbal pery koltuk takımı modeli. Bordo ve füme uyumu ile şıklığı kazanmış bir modeldir. Fiyatı 9.542 liradır.

İstikbal kanepe takımlarında iki renk kullanılarak oluşturulan tasarımlar çok tercih edilmektedir. İstikbal Orleon Deluxe oturma grubu fiyatı 5.688 liradır.

İstikbal lucas koltuk takımı renklerine baktığımızda aynı renk tonuna sahip ürünlerin göz yormaması dikkat çekmektedir. İstikbal Lucas koltuk takımı fiyatı 5.688 liradır.

Modern gümüş mavi rengindeki İstikbal krea koltuk takımı fiyatları 5.290 liradır.

İstikbal oturma grupları ile ilgili daha fazla model incelemek isterseniz aşağıda paylaştığımız galeriye bakmanızı tavsiye ederiz.

 

 


Yorum Gönder  1. Huriye bilican diyor ki:

    Bu koltuk takımlarından nasıl alabiliriz

İncelemek İsteyeceğiniz Diğer Dekorasyon Fikirleri