Bebek ve Çocuk Odası Dekorasyonu

İstikbal bebek odası takımları

Bebek odası mobilyaları, belki de karar verilmesi en zor mobilya gruplarından bir tanesidir. Aileye yeni katılacak fert için hazırlanan ortamda her şeyin en güzel ve en doğru şekilde olması istenir. Mobilyalarda kullanılan malzemelerden renklere, perdelere dokulara kadar her şey titizlikle incelenir. Istikbal mobilya bebek odası takımları tasarımlarında kalite ile estetiği harmanlayıp harika bir kaç koleksiyon çıkarmış. Altı farklı koleksiyon içinde kendinize en yakın modeli bulmak oldukça kolay.

Tatlı mı tatlı sweety bebek odası takımı

Pamuk şeker renklerindeki bebek odası içine huzur ve tatlılık veren cinslerden. Karyolası,dolabı ve şifonyeri ile tam bir uyum içindeki bu takım, bebeğinizin eşyarını da ortalıkta bırakmayacak kadar geniş.

Gold bebek odası takımı

Şirin toz pembe renklerden ziyade daha şık ve ağır tasarımları seven anne babaların bebeklerini de ilk günden karşılayacakları renkler, tabiki kırık beyaz renk tonlarıdır. Büyütülebilir beşiği ile yıllarca sizinle olabilecek bu takım, koleksiyonun en güzel tasarımlarındandır.

Flora bebek odası takımı

Istikbal bebek odası modelleri içinde en sevilen tasarımlarından biri olan flora bebek odası, soft mavi ve yeşil tonları ile bezenmiştir. Karyolasının altındaki çekmeceleri ve minik depoalama alanlarını, bebeğiniz büyümeye başladığında oyuncukları için kullanabilirsiniz. Ayrıca sallanabilir ya da sallanmaz olarak ayarlanabilir bebek karyolası, zor uyuyan bebekler için mükemmel bir yardımcıdır.

Arya bebek odası

Pembe ile beyazın birleşiminden oluşan renk tonları ile odanın havasını değiştiren bu bebek odası takımı, karyola şifonyer ve gardroptan oluşur. Bu takımda iki farklı tarzda gardrop vardır. Isterseniz sürgülü kapılı olanı isterseniz klasik kapaklı olanı tercih edebilirsiniz. Ayakları yüksek şifonyer, temizlik sırasında kolaylık sağlar.

Perla bebek odası

Bebek odaları fiyatları içinde en uygun fiyata sahip olanlardan biri olan bu takımı, iki ya da üç kapaklı gardrop seçenekleri ile bulabilirsiniz. Sallanabilir karyola ayaklarını, bebeğiniz büyüyüp ihtiyacınız kalmadığında değiştirebilir sabit hale getirebilirsiniz.

Trend bebek odası takımı

Sarı ve pembe olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip bu takımın gardrobunda da çekmeceler yer almaktadır. Karyola altında ya da dolap altında yer alan çekmeceler, sürekli kullandığınız malzemeleri koymak ve dilediğiniz anda kolayca ulaşabilmek için çok önemlidir.

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir