Genel Dekorasyon

Ev Dekorasyonunda Mor ve Turkuazın Birlikte Kullanımı

2014 yılı dekorasyon moda renklerinden mor ve turkuazı birlikte kullanarak etkili bir dekorasyona sahip olabilirsiniz.Ev dekorasyonunda mor renk gücü, zenginliği ve lüksü ifade ederken, turkuaz renk huzuru ve sakinliği ifade eder. Bu iki renk birlikte kullanıldığında baskın yönler dengelenir ve içinde kendinizi sakin hissettiğiniz, elit ortamlar oluşturabilirsiniz.

Aslında bu iki rengin bir arada kullanımı zor fakat mükemmel bir ikilidir. Dikkat edilmesi gereken nokta ya ikisini de aksesuar olarak tercih etmeli ya da birini ana renk diğerini tamamlayıcı renk olarak aksesuarlarda kullanmak doğru olacaktır.

Sizlere fikir vermesi için farklı tarzlarda mor ve turkuaz kombinasyonlu dekorasyon örnekleri arasından en güzel olanlarını sizler için bir araya getirdik. Resim galerimizi inceleyerek güzel fikirler elde edebilirsiniz.

 

 Dekorasyonda Mor ve Turkuazın Birlikte Kullanımı Resim Galerisi

rn

Buse ÇAKIR

Ev dekorasyonu ile ilgili son trendleri ve yenilikleri takip ederek, iç mekân tasarımı konusundaki bilgi ve deneyimimle size rehberlik etmeye hazırım. Salon, mutfak, yatak odası ve diğer yaşam alanlarınız için ilham verici dekorasyon önerileri sunuyorum. Evinizin her köşesini özel kılacak benzersiz fikirlerle dolu içeriklerimle, ev dekorasyonunda size yardımcı olmayı amaçlıyorum. Siz de estetik ve fonksiyonelliği bir araya getirerek evinizin atmosferini dönüştürmek isterseniz, doğru yerdesiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir